Etimesgut Beko Servisi

Etimesgut Beko servisi Ankara’nın merkezinde ve farklı semtlerindeki kullanıcılar için haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Beko markalı ürünler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde elektronik cihazlarınızın tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Beko çamaşır makineleri özellikle de küçük çocuklu ailelerin en çok kullandığı beyaz eşyalardan biridir. Çamaşır makinelerinde sıcaklık ayarını yükselterek çamaşırlarınızın hijyenik bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sıcak su rezistansının çalışmaması durumunda makinenizde sıcaklık ayarını verimli bir şekilde yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Etimesgut Beko servisi ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın orijinal parça ile değişimini ya da onarımını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde deterjan konulan kapaklı bölgenin bozulması bulaşıkların deterjanı almasını engellemektedir. Makinenizin deterjan kapağının tamiri evde yapılamayacak bir işlemdir.

Bu gibi durumlarda alanında uzman profesyonel Etimesgut Beko servisi ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İşlem öncesinde makinenizin arızası hakkında bilgi vererek önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Yaz aylarının en sevilen cihazı olan klimalarınızın iç ünitesi tek başına altında herhangi bir elektronik cihaz olmadan monte edilmelidir. Bazı durumlarda iç üniteden su damlaması yaşanabilir. Beko klimanızın altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması durumunda su damlası kısa devrelere debep olabilir.

En çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyonların; bilinçsizce tamir edilmeye çalışılması durumunda arızalar artarak devam etmektedir. Etimesgut Beko servisi ile görüşerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde bulabilirsiniz.

Sıcak su için kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardır. Ancak Beko şofbenler elektrikle çalıştığı ve banyolarda nemli bir ortamda kullanıldığı için arızalanması durumunda elle müdahale etmek son derece tehlikelidir. Bu sebeple Etimesgut Beko servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin tamirini ve bakımını, aynı zamanda parça değişimini sağlayabilirsiniz.

Kombiler yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. 2 yılda bir su değişimi ve filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak yapılması kombilerin doğru ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir. Beko kombilerin çalışma şekli de su ve elektrik olduğu için kaçak akımdan korunmak kombinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kaçak elektrik akımı, ana kartınızınzarar görmesine ve hatta yanmasına sebep olabilir.Kaçak elektrik durumundaEtimesgut Beko servisi aracılığı ile kombinize regülatör taktırmanız ana kartınızı hesaplı bir şekilde koruyacaktır.

Yiyeceklerimizin taze ve uzun süreli kullanımı için Beko buzdolaplarını kullanmalısınız. Uzun süre boyunca kullanılmayacak olan buzdolaplarının içi tamamıyla boşaltılmalıdır. Aynı zamanda kapaklarının da iki parmak kadar açık kalması, tekrar buzdolabınızı hemen kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Etimesgut Beko servisi sayesinde aynı zamanda buzdolabınızda herhangi bir tamir, parça değişimi gibi işlerde yardım alabilir ve profesyonel bir şekilde arızalarınızı giderebilirsiniz.

Etimesgut Beko Servisi köklü kurumsal yapısı, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ankastre ürünlerden ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Beko ürünlerinin servis kollarından biridir. 

Beko, sadece ülkemizde değil dünyada da kabul gören bir marka olmuştur. Ürün seçiminde önemli bir faktör olan servis ve teknik destek konusunda tartışmasız en iddialı hizmetlerden birisini sunan Beko`nun Ankara Etimesgut`taki şubesi Etimesgut Beko servisi ismi ile çalışan işletmedir. Her Adımda Servisimiz Yanınızda

Her türlü Beko ürününüzün satış sonrası teknik desteğini ve servis hizmetini yerine getiren Etimesgut Beko servisi bir telefon kadar yakınınızda. Kombi , şofben ve klima gibi ürünlerinizde meydana gelebilecek bütün arıza, teknik problem ya da benzeri durumlarda servisimizi arayın ve arıza kaydı oluşturun.

Servisimiz yoğunluk durumuna göre en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır. Sıkı bir eğitim sürecinden geçirilerek seçilen dinamik servis elemanlarımız, Beko çamaşır makinası ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinizde oluşan arızaları çok kısa bir sürede gidermekte ve aynı problemin tekrarlanmaması için hiçbir ayrıntıyı atlamayan itinalı bir bakım yapmaktadır.

İyi yıkamayan bulaşık makinanızın da Beko servisinden gelecek olan ustaların bakımına ihtiyacı var demektir.

 Uzun Kullanım Ömrü İçin Dengeli Elektrik

Servisimiz Beko ürünlerinizin kullanımında, elektrik tesisatınızın dengeli çalışması gerekliliği konusunu vurgulamaktadır. Ayrıca bilinçli kullanım, ürünlerinizin kullanım ömrünü artırıcı etki yapacaktır

Etimesgut Beko Servisi , düşük enerji sarfiyatı ile tercih edilen Beko marka cihazlarınıza piyasa şartlarının çok üzerindeki standartllarda tamiratlar yapan hizmet noktaları ile baş ağrıtmayan , memnun edici hizmet sunmaktadır.

Onarım sonrasında da işini takip eden elemanlarımız gerek duyulduğunda işlem tekrarı yapmakta, eksikleri gidermektedir. Etimesgut Beko Servisi garanti başlangıçlarınızın gerçekleşmesi için kurulum ve montaj işlerinizi mutlaka bir yetkile servise yaptırmanızı tavsiye etmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!