Ankara Servisi

Etimesgut Baymak Servisi

Etimesgut Baymak Servisi kalitesi ve garantisi ile sizlere yıllardır olduğu gibi Baymak cihazlarınızda her türlü probleminizde yardımcı oluyoruz. Baymak kombi, şofben, kazan ve klimalar günlük ihtiyaçları karşılamanın en etkili araçlarıdır. Durum böyle olunca bu tip cihazlar yoğun bir şekilde kullanılıyorlar.

Etimesgut Baymak Servisi
Etimesgut Baymak Servisi

Yoğun kullanıma bağlı olarak pek çok arıza ortaya çıkabilir. Beklenmeyen arızaların önüne geçmek için ise yıllık bakımların aksatılmadan yapılması önemlidir. Yıllık bakımı yapılan cihazların parçaları elden geçtiği için bir sorun olduğunda hızlı bir şekilde değişimi yapılabiliyor.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlayan şehrin en köklü firmasıdır. Bizlerden alacağınız hizmet garanti kapsamında olmaktadır. Baymak cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalı bir ekibe sahibiz.

Yılın 365 günü sizlere aralıksız hizmet veren firmamızın telefonu 24 saat boyunca aramalarınıza açıktır. Etimesgut Baymak Servisi çağrı merkezimiz gelen tüm aramalara hızla dönmekte ve servis araçlarımızı yönlendirerek sizlere en hızlı şekilde hizmet sağlamaktadır.

Etimesgut Baymak Klima Servisi

Baymak marka klimalar pek çok farklı modelde sunulmakla beraber kapasitelerine göre farklı alanlarda kullanılabilirler. Klimalar konusunda farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. İç ünitedeki problemler genellikle kart tabanlı arızalardır.

Kart üzerinde bulunan SSR’ların zarar görmüş olabilir ya da fan motorunun kondansatörünün arızalanmış olabilir. Ayrıca fan motorunun sargılarında bir arıza çıkmış olabilir. Ayrıca klimanızdaki kartın kendisi de arızalanmış olabilir.

Klimanızı özellikle bahar aylarından hemen önce Etimesgut Baymak Servisi ekibimizden genel bir bakıma sokarak cihazınızdan yaz aylarında eksiksiz verim alabilirsiniz.

Sıcak havalarda, verimli klimalar için, yaz aylarından önce bakım işlemleri yapılmalıdır. Klimalarınızın, Etimesgut Baymak servisi tarafından ön keşif hizmetiyle, montaj yeri belirlenmektedir.

En uygun yer belirleme işlemi için, Etimesgut baymak servisi elemanlarımız, en iyi yeri tercih etmektedir. Evi veya ofis için tercih edilecek klimalar, odanın büyüklüğüne göre tercih edilmelidir. 

Klima gazınız bitmeden, dolum yaptırısanız, kompresörün ömrünü uzatmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde, klimanın orjinal yedek parçaları tercih edilmelidir.

Etimesgut Baymak Şofben Servisi

Şofbenler günün 24 saati sıcak su veren cihazlardır. Ancak bazen şofbenlerden istenen verimde sıcak su alınamayabiliyor. Böyle bir durumda termosifon suyu az ısıtıyor demektir. Termosifon içerisindeki rezistansın düzgün bir şekilde çalışması gerekir.

Ancak bu şekilde sıcak su almak mümkün olacaktır. Sudaki kireç zaman içerisinde rezistansta hasar meydana getirebilir. Bu sebeple bakımının yapılması önemlidir. Bu konuda Etimesgut Baymak Servisi ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Etimesgut Baymak servisi şofben gibi yaz kış kullandığımız ani su ısıtıcılarınıza da hizmet sunmaktadır. Uygun rakamlarla satın alacağınız şofben bakım işlemleri özellikle kış aylarının hemen öncesinde uygulanmalıdır. 

Etimesgut Baymak Kombi Servisi

Baymak kombiler ise özellikle soğuk kış günlerinde yoğun kullandığımız cihazlardır. Kombilerde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi su basıncındaki sürekli artıştır. Basınç artışı var ise ana eşanjörde bir delik oluşmuş olabilir, kontrol edilmelidir.

Delik nedeniyle su sızdırma dolayısıyla basınç artışı olacaktır. Bununla beraber sıcak boiler da delinmiş olabilir. Hızlı bir şekilde durum kontrol altına alınmalıdır. Etimesgut Baymak Servisi teknisyenimiz gerekli bakımları yaparak şayet gerekiyorsa orijinal yedek parça temini ile kombinizdeki sorunu ortadan kaldıracaktır.

 Kış aylarının soğuk ve ayazlı günlerinde, verimli çalışan kombiler, bakımlı olmalıdır. Bakımlı olan kombiler, her zaman için sorunsuz olur. 

Kombi montajı özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Konusunda uzman olan ve en etkili çalışmalarla hizmet veren Etimesgut Baymak Servisi isimli firmamız, kombi montajında, proje onayını beklemektedir. Bakım işlemlerinde ise, kombinin su ısıtıcı kısmı incelenmektedir.

Baca, petek ve kullanım suyu gibi kısımlar da, temizlik esnasında incelenmektedir. Kombi bakımında,sorunlarınızı dinleyen personellerimiz ürünü kullanan kişinin onayını alarak ve takribi masrafı belirterek işlem başaltır. Kombilerinize, Etimesgut Baymak servisi tarafından bulundukları yerde ve  detaylı olarak, bakım yapılmaktadır

Baymak marka her tür cihazınız için Etimesgut Baymak Servisi ekiplerimizden hem yıllık bakım hem de onarım hizmeti talep edebilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan Etimesgut sakinleri bizlere dilediğini an ulaşabilir.

Şofbenler, klimalar ve kombiler. En iyi ve en etkili özelliklere sahip olan Baymak markalı bu cihazlarımız, Etimesgut Baymak Servisi adi ile çalışan ustalarımızın yaptığımız gibi özel yöntemlerle, bakımı & onarımı gerçekleştirilmelidir.

Baymak klimadan kombiye kazan sistemlerinden şofben cihazına hidrofordan güneş sistemlerine kadar pek çok konuda başarılı üretimler yapan bir firmadır. Etimesgut Baymak Servisi bu güçlü markanın Ankara ilinin Etimesgut ilçesindeki servis koludur. Rakipleri ile arasında büyük mesafeler yaratan Baymak bu başarısını sürekli ürün gelişiminde bulunarak sağlamıştır.

Etimesgut Baymak Servisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Baymak Servis’in Etimesgut şubesi müşteri hizmetleri yetkililerine 0312 448 00 00 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!