Etimesgut Ariston Servisi

Deneyimli ekip ile sunduğumuz Etimesgut Ariston Servisi ile evlerde ve iş yerlerinde kullandığınız cihazlar güvenilir bir şekilde tamir edilebilir, onarım ve bakım gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilir. Ariston markasına ait olan birçok cihaz, insanların hayatını büyük bir ölçüde kolaylaştırıyor.

Bunun için de cihazlarda yaşanan sorunlar, insanların mağdur olmasına neden oluyor. Bizim işimiz, mağduriyeti en hızlı şekilde ortadan kaldırmak, önlemek ve cihazların ilk günkü verimliliği ve performansı ile çalışmasını sağlamaktır. 

Etimesgut Ariston Servisi kombi klima ve şofben tamiri uzmanıdır. Yetenekli ve seçkin ustalarımız beyaz eşya ile ilgili konularda da uzmanlığını göz önüne sermektedir.

Her evde ve iş yerinde bulunan buzdolabında yaşanan arızlar, Etimesgut Ariston Servisi çalışanı gibi ekipler tarafından anında giderilmelidir. Bu sağlık yönünden de önemlidir. Gıdaların uzun ömürlü olmaları buzdolabının verimine göre değişiyor.

 Buzdolabı taşınırken ve kullanırken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Cihazın montajı yapılmadan önce, buzdolabı aynı yerde 3 saat hareket etmeden bekletilmelidir. Aynı zamanda buzdolabında bakteri oluşması önlenmelidir.

 Buzdolabında meydana gelen arızalar, anından giderilmelidir. Bunun için Etimesgut Ariston Servisi dahilinde çalışan servis personelimiz hızlı ve gerekli işlemleri yaparak, sorunun nereden kaynaklandığını tespit etmektedir. Orijinal parça kullanımı, işlemlerin güvenli bir şekilde yapılması da oldukça önemlidir. Sürekli eğitim gören, güvenilir ve uzman personel sayesinde, Ariston markasına ait bütün cihazların tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Etimesgut Ariston Servisi sadece beyaz eşyalarınızın acil müdahaleleri için değil , kombi ve şofben gibi ısınma ve sıcak su elde etmek için kullandığınız tüketim mallarınzın da onarım işlerini başarı ile sürdürmektedir.İş takibi konusunda da yetenekli olan çalışanlarımız müdahale sonlarındaki dönemlerde de sizleri arayarak bir aksaklık olup olmadığını kontrol eder.

 Etimesgut Ariston Servisi uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerini üzmeden ve bütcelerini sarsmadan tamirat gerçekleştirir. Ekonomik ve dürüst çalışmaları ile sadece Etimesgut halkının değil tüm Ankara sakinlerinin büyük beğenisini kazanmış , takdir toplamıştır. Ariston markalı her türlü ürün için yedek parça ihtiyaçlarınızı 448 00 00 numaralı hattımız vasıtası ile temin edebilir , malzeme sipariş edebilirsiniz.