Etimesgut Arçelik Servisi

Uzman kadro ile Etimesgut Arçelik servisi her zaman markaya ait olan cihazların onarımını, tamirini ve montajını yapmaktadır. Sunulan hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti daima ön plandadır. 

Arçelik markasının sunduğu birçok beyaz eşya, küçük ev aleti klima kombi& şofben modeli de bulunmaktadır. Bütün bu cihazlar farklı nedenlerden dolayı bozulabilir veya verimliliği azalabilir.

Bunun için Etimesgut Arçelik Servisi çalışanı olan personellerimiz titiz bir çalışma yürütmektedir ve en doğru çözümü sunmaktadır.

Etimesgut Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarda ve ev aletlerinde yaşanan sorun net bir şekilde belirlenmelidir. Yanlış tespitler sonucunda, cihaz yine bozulacaktır ve verimliliği azalacaktır. Bu durumda insanlar daha fazla masraf etmiş olacaktır.

Bunun için alanında eğitim almış, deneyimli ve donanımlı Etimesgut Arçelik Servisi personelleri tarafından cihazlar incelenmeli ve sorunu meydana getiren noktayı belirlemelidir.

Doğru bir şekilde yapılan tespitler sayesinde klima kombi şofben ve televizyon gibi cihazların arızası  en iyi şekilde çözümleniyor ve eskisi gibi verimliliği devam edebiliyor.

Küçük ev aletlerinde ise meydana gelen sorunlar, daha açık uzun süre onların kullanılmasına bağlıdır. Yine darbe veya düşme sonucunda ev aletlerinde sorunlar meydana gelebilir. 

Arçelik markasına ait olan bütün cihazlar Etimesgut Arçelik Servisi tarafından en iyi şekilde incelendikten sonra, güvenilir bir şekilde onarımı ve tamiri ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Etimesgut Arçelik Servisi ile iletişim kurmak sandığınızdan çok daha basittir. 0312 448 00 00 numarayı arayarak işleminizi başlatabilirsiniz.

Arçelik markası günümüzde en bilinir ve en tercih edilen isimdir. Bu seviyeye gelmek yarım asırı geçen çalışmalar ve müşteri güveni kazanarak yapılan işlemler neticesinde oluşmuştur. Arçelik markalı kombi ve şofbenler ile beyaz eşya , klima gibi ürünlerin Ankara bölgesindeki en hızlı servis merkezi Etimesgut Arçelik Servisi firmasıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!