Etimesgut Alarko Servisi

Etimesgut Alarko Servisi bünyesinde aynen uygulandığı gibi günümüz şartlarında, teknik bilgi, servis hizmetinde en gerekli madde haline gelmiştir. Son model cihazlar hakkında eğitim almadan, sertifika hakkı kazanmadan, klima şofben veya kombi bakımı yapamazsınız.

Etimesgut Alarko Servisi
Etimesgut Alarko Servisi

Mühendis nezaretinde gerçekleştirilen proje ile montajlama işlemi yapılan kombiler, konusunda uzman olan servis elemanlarının etkili çalışmalarıyla verimli çalışmaktadır. Aynı şekilde merkezi ısıtma sistemi sınıfına giren kazan sistemleri de teknik donanım beceri ve en önemlisi yeterlilik belgesi istemektedir.

Etimesgut Alarko servisi su elde etmemizi veya pompalamamaızı sağlayan cihazlardan olan hidrofor gibi ürünlerinizin de başarılı servis noktasıdır.

Doğal gaz borularının çıkışını sağlayan delikler ve havalandırma delikleri, kombiyi daha güvenli kullanmak için gereklidir. Alarko kombi bakımında, su ısıtan kısmın bakımı, önemlidir.

Ev sahibinin şikâyetleri de, bakım işleminde değerlendirilmektedir. Alarko Klima bakımı da, kombi bakımı gibi önemlidir. Yaz aylarının sıcak günleri gelmeden, klima bakımı kısa zamanda gerçekleştirilmelidir. Klima montajında, öncelikle nereye takılacağı kararlaştırılır. Ev tipi veya salon tipi modelleri, kullanılacağı alana göre tercih edilmelisiniz. Gaz basma işlemlerinde, Etimesgut Alarko servisi, klimanın modeline göre gaz tercihi yapmaktadır.

Etimesgut Alarko Servisi filtre, polen ve toz temizliği, fan sıkışması ve diğer yıpranan aksamın değiştirilmesi ve klima bakımında gayet tecrübelidir.  . Klima cihazlarının başarılı bir şekilde bakımının yapılması için, Alarko tarfından en iyi ve en etkili yöntemler tercih edilmektedir. Yaz aylarında serinlemenin en iyi yolu olan klimalar, Etimesgut Alarko Servisi gibi işin uzmanı olan kişilere teslim edilmelidir.

Etimesgut Alarko Servisi yerden ısıtma sistemleri kullanılan mekanlar için de kombi model seçimi ve bakımı ile yardımlarını esirgememektedir. Alarko , ürünlerinin üretimindeki yüksek teknoloji ve dayanıklılığı Ar-Ge çalışmasına ve bir çok teste borçludur.

 Alarko , yarım asırı aşan üretim ve serviş işleri ile sektörün en eski kuruluşlarındandır.Yerli üretimi ile de ülke ekonomisine olumlu etkiler yapan markamız Etimesgut sınırlarının haricinde, tüm Ankara bölgesi için kusursuz çalışma yürütmektedir.

Etimesgut Alarko Servisi olarak sizlere Alarko marka cihazlar konusunda günün 24 saati yardımcı olmaya devam ediyoruz. Kombi, kazan, klima şofben konusunda başarılı cihazlar çıkaran Alarko markasının her tür model cihazına gerekli bakım ve onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile cihazlarınıza kapsamlı bir bakım gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız sadece tek bir telefonuz ile alanında uzman ekiplerini sizlere gönderiyor.

TSE standartlı hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olan firmamız yılın 365 günü aralıksız hizmet verdiğinden operasyon merkezimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara ilimizin en kalabalık yerleşim alanlarından birisi olan Etimesgut ve çevresinde Alarko marka cihaz kullanan herkese Etimesgut Alarko Servisi garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Alarko markasının en yoğun tercih edilen ürünlerinden bir tanesi klimalardır. Yıllık bakım gerektiren klimaların ayrıca filtre temizliği de aksatılmamalıdır. Klima modeline göre hem sıcak hem de soğuk hava üfleyebilmektedir. Ancak bazı durumlarda klimalar istenen havayı vermeyebilirler.

Bunun altında yatan sebeplere bakarsan elektronik kart ya da filtrede bir sorun olabileceği gibi gaz kaçağı da söz konusu olabilmektedir. Tüm aksam ve bağlantıların düzgün bir şekilde kontrolden geçmesi son derece önemlidir. Alarko marka klimalar konusunda uzman Etimesgut Alarko Servisi teknisyenimiz gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve bir arıza durumunda işlemlerini tamamlayacaktır.

Alarko markasının gün boyu sıcak su elde etmemize yardımcı olan şofbenleri de özellikle son teknoloji harikası olarak ev ve işyerlerimizde bizlere en büyük yardımcı cihazlar olmaktadır. Şofbenler bilindiği gibi elektrik gaz ve ateşleme üçgeni ile çalışırlar.

Bazı durumlarda şofben ateşleme yapamaz ve bu durumda cihaz sıcak su verme adına işleme geçemez. Pillerin kontrolü gerekecektir. Ayrıca ana brülör yavaş ateşleniyor ise parça değişimi söz konusu olabilir. Etimesgut Alarko Servisi operasyon merkezimizden gelecek olan teknik personelimiz gerekli kontrolleri sizler için sağlayacaktır.

Kombiler ise hem sıcak su hem de ısı ihtiyacının en iyi karşılandığı cihazlardır. Kombinin çalışma mantığı su basıncıdır. Su basıncı dengede olduğu sürece cihazınızdan tam performans alabilirsiniz. Su basıncını sürekli olarak kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Göstergenin 1’in altına düşmemesine 2.5 barın üzerine çıkmamasına dikkat etmeye çalışırsanız sorun kalmayacaktır. Gösterge 2.5 barın üzerindeyse hava almalı 1 ve altındaysa su basmanız gerekir. Vanadan su takviyesi yaparak cihazınızın basınç dengesini sağlayabilirsiniz.

Eğer işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız hiçbir suretle bilinçsiz bir müdahalede bulunmayın ve Etimesgut Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek talep edin. Unutmayın herhangi bir yanlış müdahalede cihazınıza çok daha büyük zararlar verebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!