Eskişehir White Westinghouse

Eskişehir White Westinghouse

7/24 göreve hazır olan Eskişehir White Westinghouse personelleri, sizlerden gelecek çağrılara da hemen yanıt vermektedir. İlk önce sorununuzu dinleyen ekiplerimiz sonrasında arızanızın giderilmesi için çalışma başlatacaktır.

Eskişehir White Westinghouse buzdolabı arızalarınız için özel ekip kurmuştur. Aynı şekilde çamaşır makinasıbulaşık makinası gibi siz değerli Ankara sakinlerinin en çok kullandığı elektrikli eşyaların başında gelen White Westinghouse cihazlar için profesyonel dokunuşlara imza atmaktadır.

White Westinghouse markası kalitesni ispatlamış ve bu sayede ülkemizde satış rakamlarını alt üst etmiştir. Sadece beyaz eşya değil, televizyon ve klima üretimi & satışı konularında da rakipsizliğini ispatlamıştır.

Böylesine büyük bir markanın da doğal olarak satış sonrası etkili bir servis organizasyonuna ihtiycı vardır. Biz, yani Eskişehir White Westinghouse bu açığı kapatmak için var gücümüzle ortalama olarak 25 yıldır çalışmaktayız. Tamir, montaj ve yedek parça konularında ekiplerimiz sizlere özlediğiniz ve aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Çağrı merkezimiz komplike çalışmaktadır. Merkezimize ulaşan kayıtlar anında durum değerlendirmesine alınır. Eskişehir ilinin hangi mahallesindeyseniz ve oraya en yakın hangi ekibimiz varsa tespit edilerek adresinize yönlendirilir. Servis araçlarımız adeta mini bir atölye şeklinde dizayn edildiği için tamiratlarınız genelde yerinde yapılır. Parça ihtiyacınız da bu sayede anında karşılanır.

Eskişehir White Westinghouse deneyimli ve uzman kadrolardan oluşmaktadır. Bu sebeple tüm müdahalelerimiz katiyetle mükemmel derecede sonuçlandırılır.

Merkez numaralarımızdan uygun olduğunuz tarih ve saat için randevu alarak bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Şunu kesin olarak belirtmek isteriz ki Eskişehir White Westinghouse işlemlerinden memnun kalacaksınız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!