Eskişehir SEG Servisi

Eskişehir SEG Servisi

Eskişehir Seg Servisi beyaz eşya ve televizyon modelleri ile geniş bir kitleye hitap eden Seg markasının her türlü cihazı için bakım ve onarım hizmeti alabileceğiniz şehrin en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Beyaz eşya ve televizyonlar günlük yaşantımızda hem ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de eğlenme adına kullandığımız cihazlardır.

Bu tip cihazlar her ne kadar son model olarak bizlere sunulsa ve hem evimizde hem de işyerlerimizde yerini alsalar da netice itibarı ile elektronik parçalardan oluşan cihazlardır. Bu sebeple onlar da bakıma ihtiyaç duyarlar.

Seg marka beyaz eşya ve televizyonlar konusunda uzman bir ekibe sahip olan firmamız, yaşayacağınız en ufak sorunda dahi sizlere gerekli teknik desteği sağlamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile gece gündüz demeden tek bir telefonunuz ile bulunduğunuz yere geliyor ve tam donanımlı teknisyenlerimiz ile bulunduğunuz zor durumdan sizleri kurtarıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı işlemlerimizin hepsi servis garantimiz altındadır. Eskişehir Seg Servisi çağrı merkezimizden bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehir Seg Klima Servisi

 

Seg markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi özellikle yaz günleri yoğun bir şekilde tercih edilen klimalardır. Klimalar konusunda da pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Klimanın gürültülü çalışması bunlardan bir tanesidir.

Klimanın gürültülü çalışmasının altında pek çok neden yatmaktadır. Bunlar arasında hatalı montaj, fazla gaz yüklenmesi, borulardaki sürtünme, filtredeki kirlenme, boru sistemindeki ezilmeler sayılabilir. Gürültünün kaynağı Eskişehir Seg Servisi uzman teknisyenimiz tarafından yapılacak kontroller dahilinde bulunacak ve doğru yöntemle onarılacaktır.

Eskişehir Seg Bulaşık Makinesi Servisi

 

Bulaşık makinelerinde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi ise kireçlenmedir. Klorlu şebeke suyu zaman içerisinde Seg marka bulaşık makinesinin rezistansında kireçlenmeye neden olabilir. Kireç önleyici pek çok ürün bulunmaktadır. Ancak cihazınız için en uygun kireç önleyici için Eskişehir Seg Servisi uzmanlarımızdan yardım almak isteyebilirsiniz.

Seg marka televizyon modelleri hem boyut hem de işlevsellik olarak oldukça fazla çeşittedir. Televizyonlarda karşılaştığımız sorunlar arasında sinyal almama, yayın gelmemesi, karlı gösterme, ekranın yarısının göstermesi, ekranın kendiliğinden açılıp kapanması gibi durumlar bulunuyor. Televizyonunuzda ortaya çıkan arıza ne olursa olsun arıza tespiti ve onarımı için Eskişehir Seg Servisi personelimizden yardım alabilirsiniz.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullanılan kurutma makinelerinde ise bazı zamanlar çamaşırların nemli çıktığına dair şikâyetler alıyoruz. Çamaşırlarınız eğer istediğiniz kurulukta cihazınızdan çıkmıyor ise filtrelerinin temizliği yapılmamış olabilir.

Hava filtresi, kapak lastiği, filtre çekmecesi gibi bölümler mutlaka iyi bir şekilde temizlenmelidir. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi Eskişehir Seg Servisi operasyon merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Eskişehir merkez ve ilçelerde saat fark etmeksizin Seg marka cihazlarınız için alabileceğiniz sonuç odaklı, garantili hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!