Eskişehir Miele Servisi

Eskişehir Miele Servisi

Eskişehir Miele Servisi beyaz eşya tercihini Miele marka cihazlardan kullanmış olan Eskişehir sakinlerine beyaz eşyaların bakım-onarım hizmetini garantili bir şekilde yapan donanımlı bir firmadır. Firmamız aynı zamanda orijinal yedek parça montajını da yapmaktadır. Mutfak ve banyoların en sık kullanılan cihazları olan beyaz eşyaların bakımı aksatıldığı takdirde pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Miele marka cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalı ekibimiz karşılaşacağınız herhangi bir arızada sizlere gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Eskişehir Miele Servisi olarak günün 24 saati Eskişehir merkez ve ilçelerden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mutfaklarda en sık kullandığımız cihazlardan bir tanesi yemek pişirdiğimiz fırınlardır. Ancak fırınlarda da beklenmedik pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Fırın alevlenme bölümünün tıkanma sorunu karşımıza sık bir şekilde çıkan durumlardandır.

Ocaktaki alevlenme bölümün gözeneklerinde tıkanma genellikle cihazın temizliğinin aksatılması ile ortaya çıkmaktadır. Tıkanma nedeni ile ocağınız alev almayabilir. Tıkanma olmaması için mutlaka ocağınızın temizlik işlemlerini aksatmadan yapmalısınız. Fırın ve ocak temizleme ile ilgili aklınıza takılan sorularda Eskişehir Miele Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Mutfakların bir diğer ayrı düşünülemez cihazlarından buzdolapları da bir takım arızalar ortaya çıkarabilir. Miele marka buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyor ise öncelikle soğukluk ayarlarını kontrol edin ve kapısının iyi kapandığından emin olun. Buzdolabı kompresör ya da kit grubu arızası da cihazınızın yeterli derecede soğutmamasına neden olabilir. Buzdolabınızın ya da soğutucunuzun iyi soğutmadığı durumlarda uzman desteği almak için Eskişehir Miele Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Buzdolapları gibi mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardan bir tanesi de bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesinin de hem temizliği hem de bakımı aksatılmadan yapılması gerekir. Bulaşık makineniz çalışmayı durdurmuş ise altında pek çok neden yatabilir.

Bulaşık makinenizin su giriş musluğundan su geldiğine emin olmalısınız. Ayrıca deterjan ölçülerinin doğru yapılması ve kapağının tam olarak kapanması gerekir. Bu kontrolleri sağladıktan sonra sorun devam ediyor ise Eskişehir Miele Servisi ekiplerimiz sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan Miele marka çamaşır makineleri her ne kadar tam performans çalışsa da bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabiliyor. Mesela bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın sarsıntılı çalışmasına dair olmaktadır.

Çamaşır makinenizin amortisörleri arızalı ya da ayaklarında bir sorun olabilir. Ayrıca bağlantı cıvatalarının da gevşemiş olması muhtemeldir. Kontrolü Eskişehir Miele Servisi uzman personelimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca cihazlarınızda onarılamayacak düzeyde bir hasar oluşmuş ise ekibimiz orijinal Miele yedek parça montajı ile bu sorunun da üstesinden gelmektedir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!