Eskişehir Gaggenau Servisi

Eskişehir Gaggenau Servisi

Eskişehir Gaggenau Servisi kaliteli ve dayanıklı beyaz eşyaları ile geniş bir kesim tarafından tercih edilen Gaggenau marka cihazların bakım ve onarımını gerçekleştiren şehrin en köklü firmasıdır.  Beyaz eşyalar düzenli bakımları dahilinde uzun vadede sizlere herhangi bir sorun çıkartmayan cihazlardır.

Gaggenau marka cihazlar da bu kapsamda sayılan markalardandır. Yılın her dönemi tam kapasite olarak çalışırlar. Ancak nihayetinde elektrikle ve gazla çalışan cihazlardan bahsettiğimiz için hiç beklenmeyen anlarda olmadık bir arıza ile karşılaşabilirsiniz. Eskişehir Gaggenau Servisi ekiplerimiz ise böyle zamanlarda sizlere uzman kadrosu ile hızla yardımcı olmaktadır.

Mutfaklarda gıdaları saklama adına kullandığımız buzdolaplarında bazen bir takım aksamalar görülebilir. Buzdolaplarında karşımıza çıkan sorunlardan birisi ana kart yanması ya da kompresör arızalarıdır. Kompresörden ses gelmiyor ise kapı yeni kapanmış olabilire ya da buz çözme devresine girmiş olabilir.

Sabırlı davranıp bir süre beklemelisiniz. Ancak kompresör hiçbir şekilde ses çıkarmıyor, çalışmıyor ise kompresör bakımının Eskişehir Gaggenau Servisi teknik birimimiz tarafından yapılması gerekecektir.

Çamaşır ve bulaşık makineleri Gaggenau markas altında en sık kullanılan cihazlardır. Bu tip cihazlarda en sık karşılaştığımız sorunlar arasında kireçlenme, su kaçırma, su almama, verimli yıkamama, gürültülü çalışma, sarsıntılı çalışma benzeri problemlerdir.

Beyaz eşyalarınızda bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınız an Eskişehir Gagennau Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve anında teknik destek alabilirsiniz.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makineleri Gagennau markası altında oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Kurutma makinelerinde de farklı pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Mesela tambur dönmeme, iyi kurutmama, sesli çalışma, geç kurutma, ve daha pek çok benzer sorunu sayabiliriz.

Beyaz eşyalarda arızanın ortadan kaldırılabilmesi için öncelikle gerekli kontrollerin sağlanması gerekir. Eskişehir Gaggenau Servisi teknisyenimiz önce gerekli kontrolleri sağlayacak, arıza tespitini yapacak ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Eskişehir Gagennau Servisi operasyon merkezimize rahatlıkla günün her saati ulaşabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız personelleri Gagennau marka beyaz eşyalar konusunda gerekli eğitimleri almış, donanımlı ve sertifikalı kişilerdir. Gezici servis araçlarımız ile merkez ve ilçelerde 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Gaggenau marka cihazlarınıza orijinal yedek parça temin ediyor ve montajını anında gerçekleştiriyoruz. Telefonla destek, online destek gibi seçenekler de sunmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktayız.

Bu anlamda sizlere ekonomik işlem sunmakla beraber uyguladığımız her işlem sonrası bir yıllık servis garantisi vermekteyiz. Donanımlı bir atölyemiz bulunmakla beraber dilerseniz atölyemizde dilerseniz ev ya da işyerinizde cihazlarınıza gerekli bakımları yapmaktayız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!