Eryaman Altus Servisi

Eryaman Altus Servisi

Hizmette kaliteden ödün vermeden Eryaman altus servisi ile beyaz eşya klima televizyon ve küçük ev aletlerinin bakımını, onarımını, montajını ve tamirini yapmaktayız. Özelliklerimiz hızlı hizmet, kaliteli ve güvenilir personelimiz ile müşteri memnuniyeti odalı çalışmamızdır. 

Altus markasına ait olan her türlü cihazların sorunlarını hızlı bir şekilde belirliyor, en güvenilir ve orijinal parçaları kullanarak tamir işlemleri uyguluyoruz. Eryaman Altus Servisi Ankara ilimizin elit semtlerinden olan Eryaman bölgesinde mükemmel servis organizyonu ile yıllardan beri hizmet vermektedir.

Eryaman Altus Servisi gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların teknik servis hizmetlerinde çalıştırdığı personel seçimi önemli bir faktördür.

Cihazları daha uzun süre kullanmak adına, yapılan işlemler kaliteli olmalı ve bilirkişiler tarafından uygulanmalıdır. Markaya ait olan uygun ve orijinal parçalar kullanarak, cihazların performansını ilk günkü gibi yapmaktayız.

 Buzdolabı , çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaları, ayrıca televizyon gibi ürünlerimizi verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için, cihazları çalıştırma talimatlarına uyarak kullanmak gerekir.

Aynı zamanda bu cihazların taşınma ve montaj sırasında da zarar görmesini engellemek gerekir. Deneyim sahibi personel tarafından yapılan her işlem başarılı sonuç verecektir.

Eryaman Altus Servisinin gerçekleştirmiş olduğu teknik servis hizmeti son derece hızlıdır. Bu şekilde beyaz eşyalardan ve insan hayatında önemli yer tutan diğer cihazların da tamiri kısa sürede yapılıyor.

Aynı zamanda bazı elektronik ve beyaz eşyaların & klima cihazlarının bakımını yapmak da, onların hasar olasılıklarını önceden tahmin etmeyi ve erken müdahalede bulunmayı sağlar.

Eryaman Altus Servisi tüm personelleri ile elbirliği içinde çalışarak işlerini başarılı ve kusursuz sonlandırmaktadır. Birlikten kuvvet doğar sözünün en iyi uygulayıcıları olarak bizler Altus markasının adına yaraşır bir servis hizmeti üretmekteyiz.

Uygun fiyatlı ürünleri ile tüketicilerinin tercihleri arasında olan Altus , servis gereksinimini de en başarılı şekilde organize etmiştir.

 Eryaman Altus Servisi her türlü sertifikaya sahip ve eğitim uygulamalarından başarılı bir şekilde mezun olmuş personelleri ile başta Eryaman bölgesi olmak üzere tümAnkara ilimize servis kolları ile ulaşabilmeyi başarmıştır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!