Eryaman Regal Servisi

Gazlı çalışan klimalarınızın, özel ve etkili yöntemlerle montajı ve kurulumu Eryaman Regal Servisi eli ile yapılmaktadır. Gaz seçiminde, orjinal gaz seçimi önemlidir. Mekanın genişliğine göre klima seçimi, verimli klima kullanımı için de önemli bir husustur.

Kullanma kılavuzundaki talimatlara göre kullanılması gereken klimalar, orjinal yedek parça ile bakımı yapılmalıdır. Bu işlemleri başarıyla gerçekleştiren eğitimli ve diplomalı Eryaman regal servisi çalışanlarımız, klima bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Filtre temizliği ile filtreye hava girişi kolaylaşmaktadır. Fanın dönmesini yavaşlatan sıkışmalar, fan temizliği ile giderilmektedir.

Fırtınalı ve çok soğuk kış günlerinde yanımızda olan ve gece gündüz çalışarak bizi ısıtan kombiler, özel proje çalışmalarıyla montajlanmaktadır. Bu projeler mühendisler tarafından çizilir ve onayı gerçekleştiği zaman, montajına başlanır.

Doğal gaz kaçakları ve kombi arızaları ihmal edilmemesi gereken durumlardır. Hemen, Eryaman Regal Servisi elemanlarımıza haber edilmelidir. Yoğuşma özelliklerine sahip olan kombiler, her zaman için, eski kombilere göre daha çok tercih edilmektedir.

Ön keşif hizmetleriyle montajlanan klimalarda, işin uzmanları tercih edilmelidir. Bütün klima modelleri hakkında bilgisi olan ve en iyi tercihleri gerçekleştiren Eryaman Regal Servisi isimli firmamız, serinleme ve ısınma sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Eryaman Regal Servisi çamaşır ve bulaşık makinası , buzdolabı kurutma makinası televizyon , küçük ev aletleri gibi Regal amblemi taşıyan bütün elektronik eşyalarınızı orjinal malzemeler kullanarak ve büyük ustalıkla onarılmaktadır.

Satın aldığınız ilk günkü gibi performansını ve kapasitesini tam sunmak için onarım ve müdahalede bulunan ekiplerimiz, eşyalarınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için çaba göstermektedir. Eryaman Regal Servisi bakım & onarım işlemleriniz için iyi bir tercihtir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!