Eryaman Protherm Servisi

Eryaman Protherm Servisi, ısıtma sistem cihazlarında yaşayacağınız her tür sorunda mutlaka bir uzman görüşüne ihtiyaç duyulacaktır. Çünkü pek çok mekanik aksamdan oluşan ve komplike bir düzeneği olan cihazlarınız profesyonel denetiminden geçmediğinde çok ciddi problemlerle sizi karşılaştırabilir.

Eryaman sakinleri için yıllardır bakım ve onarım hizmetlerini aralıksız bir şekilde yapan ekibimiz alanında uzman bir kadroya sahiptir. Kombi, şofben ya da kazan gibi cihazlarda uzmanlık önemlidir.

Keza pek çok elektronik parçaya sahip bu cihazların doğru ve bilinçli bir müdahalede bulunarak bakımı yapılmalıdır. Cihazlarınız için yıllık bakımları yerinde ve zamanında sizler için yapıyoruz.

Bazen cihazların parçaları zaman içerisinde kirden dolayı ya da kullanım hatalarından dolayı arızalanabiliyor. Böyle durumlarda yan sanayi parça taktırmak cihazınızın ömrünü kısaltmaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

Bu konuda hiçbir şekilde taviz vermeyen Eryaman Protherm Servisi ekibimiz orijinal Protherm yedek parça desteği ile cihazlarınıza kapsamlı bir bakım sağlamaktadır.

Ayrıca her bir müdahale sonrası bir yıllık da garanti taahhüt etmektedir. Sıcak su alamadığınızda ya da ısı alamadığınızda dilediğiniz an ister telefonla ister web üzerinden online olarak bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Protherm marka şofbenler sıcak su elde etme adına en kullanışlı cihazlardır. Şofbenlerle ilgili pek çok arıza kaydı ile karşılaşmak mümkündür. Mesela şofbeninizde su aşırı sıcak akıyor ise altındaki nedene bakmak gerekecektir.

Genellikle böyle bir durumda sorun elektrik ya da su devrelerinde olmaktadır. İlk olarak yapmanızı önerdiğimiz şey cihazınızı baştan başlatmak olacaktır. Birkaç saniye bekledikten sonra cihazınızı açabilirsiniz.

Eğer şofbeninizde düşük su basıncı durumu var ise cihazınıza ne kadar su gerekiyor ise mutlaka vanasından su doldurun. Ancak tüm önlemlerinize rağmen sorun devam ediyorsa sıcak su musluğu filtresi tıkanmış olabileceğinden bakım gerekebilir.

Ayrıca emniyet termostatı da arızalanmış olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Size Eryaman Protherm Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz uzman teknisyenimiz sizler için gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve arıza tespiti ile doğru yöntem sayesinde cihazınızdaki sorunu hızla ortadan kaldıracaktır.

Şofbenlerde karşılaştığımız bir başka sorun suyun yeterince ısınmamasıdır. Musluğunuzdan akan su yeterince sıcak gelmiyor ise elektrik devresinde bir problem çıkmış olabilir.

Elbette arızanın net bir şekilde tespit edilebilmesi için yerinde bakım gerekecektir. Eryaman Protherm Servisi profesyonel teknisyenimiz Protherm şofbeninize gerekli bakımları yapacak ve arızayı uygun yöntemle onaracaktır.

Ayrıca eğer yedek parça gerekiyor ise orijinal Protherm yedek parça ile montajını gerçekleştirecektir. Yerinde, hızlı, garantili ve ekonomik bakım için yılın her gün ve saati bizlere Eryaman Protherm Servisi irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Eryaman bölgesinde Protherm markası kombi ürünlerinin montajı, tamir ve bakımı işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Eryaman’ın her semt ve mahallesinde yürüttüğümüz çalışmalarımız Ankara ilimizin her noktasına ulaşmak için de  bir telefon kadar yakın mesafededir.. 

Eryaman Protherm servisi her türlü bakım montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Müşterilerinin bütçesini düşünen firma en uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Protherm markaya ait kombiler, kazan, şofben, termosifon ve radyatör sistemleri kurulumu, montaj ve onarım gibi her türlü hizmet verilmektedir. Yoğuşmalı kombiler tavsiye edilmektedir. Eryaman Protherm Servisi çağrı merkezinde uzman personel hemen sorunu tespit edip gerekli ekibi yollamaktadır.

Acil olarak Protherm servisi arayanlar için en doğru adres Eryaman Protherm Servisi dir. Gerektiğinde orijinal yedek parça ile değişim yapılmaktadır.

Gaz ayarı ve her türlü emniyet kontrolü yapılarak kombinin en güvenli şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Sıcak su ve ısıtma bölümlerindeki sorunlara acil çözümler getirilmektedir.

Ayrıca müşteriler kombi ve şofben kullanımında gerekli şekilde bilgilendirilir. Kombilerin kurulmadan önce gerekli projelerin çizilmesi, onayların alınması süreci yerine getirilir.

Peteklerin yerine doğru bir şekilde karar verilerek ısıdan en iyi şekilde faydalanma sağlanmaktadır. Yerinde soruna çözüm getirilir. Gerekirse kombiniz Eryaman Protherm Servisi tarafından sökülerek atölyemizde revizyon yapılıp tekrar yerine takılır.

Eryaman Protherm Servisi kombi bakım & onarım işlemleriniz , yedek parça ihtiyaçlarınız ve diğer tüm sorunlarınız için tam kadro ve 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Protherm ismine güvenerek tercihini bu yönde yapan değerli Eryaman halkına yaz – kış aralıksız ve etkin biçimde hizmet eden personelimiz tüm enerjisini bu yolda harcamaktadır. Eryaman Protherm Servisi 448 00 00 numaralı hattını acil durumlarda da aramanız için sürekli hazır tutmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!