Eryaman Mitsubishi Klima Servisi

Eryaman Mitsubishi Klima Servisi

Eryaman Mitsubishi Klima Servisi nitelikli eleman çalıştırmaya ve işlemlerinizi usta ellerde şekillendirmeye büyük önem veren bir kuruluştur.Bir firma için çok önemli olan kalifiye eleman, servis hizmetinde de önemlidir. Servis hizmetinde, sertifika, işin ehli olmak, iş ahlakına sahip olmak, çabuk ve hızlı çalışmak, zamanında iş teslim etmek, önemli konulardır.

Bu özellikler, hizmetinde odaklı çalışmalarda aranılan özelliklerdir. Müşteri ile lk temas, kurulum işlemleriyle başlar. Eryaman Mitsubishi Klima Servisi markanın her türlü işini kusursuz ve eksiksiz yerine geteiren nadir firmalardandır.

ÖEryaman Mitsubishi Servisi tarafından ön keşif hizmetiyle, klima ürününün  kurulacağı yerler özel olarak tespit edilmektedir. Klimalar, metrekareye göre üretilmektedir. Büyük salonlar için, Eryaman Mitsubishi klima servisi işlemlerinde, büyük klimalar tercih edilmektedir. Küçük mekânlar için, küçük klimalar tercih edilmektedir. Markaya ve özelliğe göre gaz basma &  fabrika çıkışlı yedek parça seçimi, klima bakımında önemli konulardır.

Eryaman Mitsubishi Klima Servisi iç ve dış ünite arasına çekilmesi gereken bakır boruların işciliğinde oldukca ustadır. kapasiteye göre farklılık gösteren boru çapları dikkatli ve özenli seçilmeli ve titizlikle bağlanmalıdır. Soğutma işleminde önemli bir husus da bu boruların yalıtımının sağlıklı olmasıdır.

Ayrıca klima ünitesine yapılan işlem sonunda dekoratif bant kaplayarak hem hoş bir görüntü elde edilir hem de yalıtım malzemelerinin sabitlenmesi için gereken işlem yapılır.

Eryaman Mitsubishi Servisi hızlı müdahalelerini sizlere ulaştırmak için mobil servis araçları ile çalışmaktadır. Adeta bir seyyar atölye gibi döşenmiş bu araçlarda her türlü yedek parça mevcuttur.

Böylelikle yedek parça depomuza git – gel yapmayarak zamandan çok büyük tasarruf salamaktayız. Eryaman Mitsubishi Klima Servisi eli ile onarım gaz dolumu ve bakım işlerinizi profesyonelce hallettirebilirsiniz. Hemen randevu alarak ilk adımı atınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!