Eryaman Lambert Servisi

Eryaman Lambert servisi sayesinde kolaylıkla kombi bakım ve tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ankara’nın merkezine ve semtlerine hizmet vermekte olan Eryaman Lambert servisi sayesinde hem hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde kombinizle alakalı problemleri rahatlıkla çözebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati Eryaman Lambert servisi olabilecek her kombi problemi için hizmet vermektedir. Aynı zamanda Lambert markalı kombilerin özel eğitim sertifikası bulunan profesyonel ekip sayesinde güvenle kombilerinizin her türlü ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Eski tip kombilerden olan bacalı kombiler yerine yoğuşmalı ve hermetik kombiler çok daha kullanışlı ve tasarruflulardır. Lambert marka yoğuşmalı ya da hermetik cihazlar sayesinde çok daha güvenli ve hesaplı bir şekilde kombi hizmeti alabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanmak istediğiniz alana en uygun cihazı Eryaman Lambert servisi ile görüşerek bulabilir ve kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Bacalı kombilerin en büyük dezavantajlarından biri bacaların uzunluğudur. Baca uzunluğunun 3 metreden fazla olması bazı komplikasyonlarda sağlığı tehdit edebilir.

Aynı zamanda bakımının rutin olarak yapılmaması durumunda zehirli gaz salınımına ve fazla gaz yakımına sebep olmaktadır.

Eryaman Lambert servisi olarak yoğuşmalı ve hermetik kombilerin kullanımını özellikle müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Ancak yine de bacalı kombiler kullanılacaksa; kombinin bulunduğu odada temiz hava giriş çıkışını sağlayan menfezler kesinlikle bulunmalı ve menfezlerin kapatılmaması gerekmektedir.

Kombilerin en çok karşılaştığı problemlerden biri olan elektrik kaçağının önüne geçerek ana kartınızın Emek Lambert servisi ekibine kontrol ettirebilirsiniz. Bu problemin en önemli çözümü Lambert kombinizde elektrik regülatörü kullanımıdır.

Elektrik regülatörünün doğru kurulumunu ve kullanımı sayesinde hem olabilecek kaçak akımdan hem de kombinizin ana kartını koruyabilirsiniz. Elektrik regülatörünün doğru kurulum ve kullanımı için 7-24 Eryaman Lambert servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Belediye tarafından onaylanmış bir şekilde yedek parça stoğu bulunan Eryaman Lambert servisi sayesinde kombinizde oluşabilecek parça arızalanması ya da yıpranması durumlarında hesaplı bir şekilde yeni parça satın alabilir ve taktırabilirsiniz.

Kombiler elektrik ve su kullanarak çalıştıkları için zamanlar parçalarda aşınma ve yıpranma söz konusudur. Bu sebeple rutin olarak bu parçalar kontrol edilmeli ve gerekiyorsa da parça değişimi yapılmalıdır.

Gerek parça değişimi gerek de rutin kontrollerde Eryaman Lambert servisi ile iletişime geçmeniz durumunda kombiniz baştan aşağı kontrol edilmektedir.

Eryaman Lambert servisi sayesinde farkında olmadığınız ya da o an nüksetmemiş durumları da önceden görerek sağlıklı bir kombi bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda kombi temizliğinde sadece tank temizliği değil, filtre ve kablo temizliği de oldukça detaylı bir şekilde Eryaman Lambert servisi tarafından yapılmaktadır.

Kombilerin özelliklerde ev ortamında kullanılmasında en önemli etkenlerden biri de bina mantolamasıdır. Mantolaması olan binalarda çok daha tasarruflu bir şekilde kombinizi kullanabilirsiniz.

Ancak mantolaması olmayan binalarda da ortama uygun, yüksek kapasiteli Lambert kombi seçimleri yaparak aynı tasarrufu sağlamanız mümkün.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!