Eryaman Kombi Servisi

Eryaman Kombi Servisi, nüfus olarak Ankara’nın en yoğun yerleşim alanlarından Eryaman’da kombinizin markası ne olursa olsun her türlü arızaya yetişen bir firmadır. Kombiler günümüzde en küçük evlerden en büyük işyerlerine kadar sıklıkla tercih edilen, hayatı oldukça kolaylaştıran cihazlardır. Bu cihazların her elektronik cihaz gibi kullanım kılavuzu vardır ve kılavuza uygun bir şekilde kullanılması gerekir.

Aksi durumda pek çok teknik sorunla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. Elektrikle çalışan her eşyanın, ürünün düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımlar sadece kullanılan cihazın ömrünü uzatmaz, aynı zamanda performansını da yakından etkiler. Kombilerde üretim ve montaj hataları olabildiği gibi kullanıcı hataları da olabiliyor. Bu sebeple pek çok kez ürünlerde arıza ile karşılaşabiliyoruz.

Kombilerin bakımının düzenli yapılmaması pek çok arızaya davet çıkarmaktadır. Yılda bir kez kombilere ve yılda üç kez peteklere bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bu bakımlar neticesinde şikâyetleriniz de en az seviyeye inecektir.

Kombi konusunda sadece alanında uzman olan kişilere güvenmelisiniz. Cihazınızı daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız Eryaman’da gece gündüz demeden ulaşabileceğiniz alanında profesyonel bir kombi servisi vardır.  Eryaman Kombi Servisi uzman teknisyenleri ile daima size yardımcı olmaktadır.

Kombiye fazla su basmak hatalı bir harekettir. Fazla su basılması ile barı 2-3 limit yükseltmek kombiye zarar vermektedir. İyi verim almak kombi basıncına daha fazla su basmakla ilgili değildir. Basınç seviyesi kombiniz ne marka olursa olsun 1 ila 2 seviyesinde olmalıdır. Bazı durumlarda basınç nedenli ani artışlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle basınç seviyesi yüksek tutulduğunda 2,5 barı geçen basınç ile akıntı ortaya çıkmaktadır. Eğer basınç değeriniz yanlışlıkla 1.5 barın üzerine çıkmış ise fazla suyu petek havasın alınarak akıtılmalıdır.

Kombiniz hakkında aklınıza takılabilecek her türlü detayda Eryaman Kombi Servisi teknisyenlerimizden gerekli desteği alabilirsiniz. Kombinizden istediğiniz verimi alamıyorsanız mutlaka genel bir bakım yapılmalıdır. Dilediğiniz verimi alamamanızın altında yatan sebep araştırılıp bulunmalı ve onarılmalıdır. Eryaman Kombi Servisi 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz ve kombinize hangi marka olursa olsun uygun bakımı yaptırabileceğiniz bir servistir.

Servisimiz oldukça hesaplı işlem yapmakla beraber sizi maddi açıdan zora sokmak. Uygun ödeme koşulları ile kusursuz bir hizmet alırsınız. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel bir firmadan servis hizmeti almak istiyorsanız Eryaman’ın her bölgesine en hızlı hizmet götüren Eryaman Kombi Servisini mutlaka aramalısınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!