Eryaman Klima Servisi

Eryaman Klima Servisi, klima konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için 20 yılı aşkın süredir olduğu gibi yine görev başında. Alanında uzman teknisyenleri ile bakım, onarım ve yedek parça temini çalışmalarını Eryaman’da başarılı bir şekilde yürütmektedir. Klimalar özellikle yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan cihazlardır. Farklı markalardan çıkan klimaların her birinde farklı özellik bulunmaktadır.

Eryman Klima Servisi olarak klima alacak kişiler özellikleri kendi ihtiyacını en iyi karşılayacak olan modeli seçmektedir. Klimanızın takılacağı ortam klima seçiminizde önemli rol oynamaktadır. Klimalar model olarak birbirinden ayrılsa da genel amaç ortama yeterli düzeyde soğuk hava ya da sıcaklık vermesidir. Bunu amaçlayan klimalarda tercih elbette müşterinin olacaktır. Eryaman’da yıllardır klima konusundaki hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız sizler için kapsamlı bir çalışma yapmaktadır.

Bu anlamda klimanızın montajından temizliğine, bakımına ve herhangi bir durumda onarımına kadar her tür detayla Eryaman Klima Servisi ilgilenmektedir. Klimalar kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır. Split tip klimalar günümüzde hem konfor hem de ekonomik açıdan oldukça iyi olduğundan tercih sebebidir. Paket tip dediğimiz klimalar ise ikiye ayrılırlar.

Düşey-yatay tip paket klimalardan biraz bahsedecek olursak, genellikle kısa kanallar kullanır ve homojen havayı hızla dağıtması ile bilinirler. Eryaman Klima Servisi olarak belirtmek isteriz ki kimi durumlarda iç bağlantıyı dış bağlantıya çevirebilir. Bunun anlamı ise içerideki ortama taze havayı verebilmesidir. Bir de çatı tipi paket klimalar vardır. Bunlar genelde yoğun insan sirkülasyonu olan yerlerde tercih edilir.

Örnek vermek gerekirse, tiyatro, sinema, konferans salonları, otel lobileri, alışveriş merkezleri, iş merkezler vb. sayılabilir. Gidiş ve geliş yönlü kanalları vardır. Bu sayede ortamda istenen ferahlık ve konfor sağlanmış olur. Sıklıkla tercih edilen klima modellerinden bir tanesi de pencere tipi klimalardır. Pencere tipi klimalar temeline bakıldığında ilk klima niteliğindedir. Küçük bir kutu formatında montajı yapılır.

Klimada gözle görünen ve görünmeyen iki kısmı bulunmaktadır. Elektriği çok harcadığı düşünüldüğünden son yıllarda pek tercih dahilinde değildir. Pencere tipi klimalar bağımsız üniteli sistemler arasına girmektedir. Bunun anlamı ilave herhangi bir ekipman gerektirmeden çalışmasını sürdürebilmesidir.

Nispeten daha küçük alanlarda tercih edilen bir klima türüdür. Klimalar konusunda daha detaylı bilgi ve teknik destek almak isterseniz Eryaman Klima Servisi ekiplerimizle görüşebilirsiniz.

Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca klimalarınıza yıllık bakım yapıyor, 1 yıllık da garanti taahhüt ediyoruz. Klima almak istiyor ancak kararsız kalmış iseniz Eryaman Klima Servisi teknik destek ekibimize danışabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!