Eryaman Hotpoint Servisi

Eryaman Hotpoint Servisi bölgenin en eski ve köklü servis sağlayıcısıdır.Hotpoint beyaz eşya servisi olarak geniş bir hizmet ağına sahip olunmakla birlikte iyi bir servis merkezi olarak bakım, onarım ve kurulum  işlemi yapmaktadır.

Ancak bazı durumların arıza olarak algılanmaması gerektiği ya da kullanıcının kontrolüyle gerçek bir arıza olup olmadığının anlaşılmasından sonra Eryaman hotpoint servisi uzmanlarından destek alınması daha doğru bir adım olacaktır. Bu konuyla ilgili özet bilgiler aşağıda maddeler halinde görülebilir.

 Çamaşır makinası ile ilgili arıza durumları

 – Çamaşır makinesinin içerisinde su varsa; cihazın üretimi esnasında kalite kontrol işlemleri için deneme esnasında bir miktar kalmış olabilir. Bu bir arıza olarak algılanmamalıdır. Kalan suyun makineye bir zararı olmayacaktır.

 – Çamaşır makinesi su almıyorsa; İlk önce makinanın su giriş musluğunun açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesinin kapağı kapanmamış olabilir, kapak tekrar kontrol edildikten sonra çalışmıyorsa teknik destek alınabilir.

 – Çamaşır makinesi içerisindeki suyu tahliye etmiyorsa; suyun tahliye edildiği gider borusu / hortumu tıkanmış olabilir ya da boruda kıvrılmalar olmuş olabilir. Hortum temizlenip düzeltildikten sonra tekrar kontrol edilmelidir.

Bu durumun dışında pompa filtresi de tıkanmış olabileceğinden filtrenin temizliği gerekebilir. Yine de çalışmıyorsa teknik destek için Eryaman Hotpoint Servisi ne başvurulabilir.

Eryaman Hotpoint Servisi çağın gerisinde kalmayan , teknolojik verimliliği arttırmak için sürekli bilgilerini güncelleyen , rahat ve sakin çalışma ortamları sağlayarak yüksek tempolu işler başaran bir merkezdir. 

Hotpoint markası tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir isimdir. Özellikle beyez eşya ürünlerinin üretimi ve servis desteğindeki üstün başarıları ile dünya çapında satış ortalamalarının üzerinde bir performans gösteren markamız bu nedenle ülkemizde de iyi bir konum elde etmiştir. 

Eryaman Hotpoint Servisi buzdolabı gibi soğutucu cihazlarla birlikte çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi hayatı kolaylaştıran ürünleri ile de ev hanımlarının gözbebeği olmuştur. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!