Eryaman Ferroli Servisi

Eryaman Ferroli Servisi Ferroli marka tüm cihazlarınıza garantili bakım ve onarım işlemlerini yapan şehrin en köklü ve deneyimli firmasıdır. 

Eryaman Ferroli Servisi
Eryaman Ferroli Servisi

Bir İtalyan markası olan Ferroli, kombi ve şofbenleri ile ülkemizde yıllardır tercih edilmektedir. Farklı model ürünleri ile hem ev hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan Ferroli marka şofben ve kombilerde herhangi bir sorun yaşandığında ise Eryaman sakinleri bizlerden günün 24 saati teknik destek sağlayabilmektedir.

Kombi ve şofbenler hiç beklenmeyen anlarda ortaya ciddi arızalar çıkarabilirler. Bu arızalar parça kaynaklı olabileceği gibi aksam ve elektronik devreden kaynaklı da olabilmektedir. Önemli olan doğru bir arıza tespiti ile arızanın hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırılmasıdır.

Şofben Servisi

Şofbenler konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi de sıcak suyun banyodayken soğuk akmasıdır. Basınç dalgalanmaları nedeniyle şofbene gelen suyunuz ısınıp soğumaktadır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden böyle bir durumla karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Suyunuzu yoğun bir şekilde açmak yerine düşük oranda açarsanız daha iyi ve aralıksız sıcak su almanız da mümkün olacaktır. Fakat verim alamıyor ve bu durumdan şikâyetçiyseniz sizlere regülatör kullanmayı önermekteyiz. Bu konuda gerekli bilgiyi Eryaman Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Ferroli markasının sıcak su alma adına kullanışlı bir diğer cihazı şofbenlerdir. Şofbenler konusunda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Sıcak su çıkış sensörü, sensör kabloları ya da sensör bağlantıları şofbeninizin önemli noktalarıdır ve bu kısımlarda bir aksama meydana geldiğinde cihazınız çalışmayacak ve sıcak su sağlamayacaktır.

Şofbende yoğuşma tahliye tıkanması durumu ile karşılaşabiliyoruz. Yoğuşma tahliyesinin tıkanması demek cihazınızın sıcak su vermeyeceği anlamına gelmektedir. Eryaman Ferroli Servisi teknisyenlerimiz tıkanıklığı açarak şofbeninizden yine tam anlamı ile verim almanızı sağlayacaktır.  

Ferroli marka kombi ya da şofbenler konusunda aklınıza takılan tüm soruları operasyon merkezimizi arayarak sorabilir, teknik destek talebinde bulunarak anında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerde de genellikle rutin bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombi yeteri kadar ısıtmıyor şikâyeti de bunlardan bir tanesidir. Ferroli marka kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmeli ve radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız.

Kombilerde gün içerisinde pek çok arıza şikâyeti alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin genleşme tankı ile ilgilidir. Genleşme tankı su basıncını dengeleyen en önemli mekanizmadır.

Şayet genleşme tankının içerisindeki hava bitecek olursa ya da delik meydana gelmiş ise Ferroli kombiniz arızaya geçecektir. Kombi genleşme tankı son derece önemli bir mekanizma olduğundan zaman kaybetmeden müdahalede bulunmak gerekir.

Kombi genleşme tankı arızalanmış ise su basıncının çok yükseldiğini fark edeceksiniz. Genleşme tankı delinmiş ise su sızdıracağından böyle bir sızıntı gördüğünüz anda Eryaman Ferroli Servisi çağrı merkezimizden hemen bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Kombi ana eşanjörün delinmesi, veya bozulması ile su basıncı hızla artacaktır. Basınç değerleri 3 barı geçtiğinde hava olmadığından su sızdırma ile karşılaşılacaktır. Hızlı bir şekilde eşanjörün onarılması gerekecektir. Bu konuda Eryaman Ferroli Servisi teknisyenlerimiz sizlere kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Ayrıca gaz ve elektrik ayarlarının da normal olduğundan emin olunmalıdır. Eğer radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış ise yeterli ısıtma olmayacaktır. Dönüş hattı temizliği Eryaman Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır.

Ferroli marka kombi ve şofbenlerle ilgili tüm problemlerle garantili bir şekilde ilgilenmekteyiz. Teknik destek taleplerinizde Eryaman Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Eryaman sakinleri kombi ya da şofbenlerinde ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda mağdur kalmasınlar diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Bu anlamda gece gündüz demeden günün 24 saati aktif olarak sahalarda bulunmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan bir firmadır.

Donanımlı atölyemizde her türlü Ferroli orijinal yedek parça bulunduğundan cihazınızda tamiri mümkün olmayan parçaları hızlı ve güvenli bir şekilde değiştiriyor ve sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Gezici servis araçlarımız Eryaman ve çevresinde günün her saati yoğun bir şekilde çalıştığından sizlere en yakın gezici servis aracımızı yönlendiriyoruz ve vakit kaybetmeden cihazınız için müdahalede bulunuyoruz. Ferroli markası konusunda uzman bir ekip arıyorsanız bir arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Eryaman Ferroli Servisi sadece bakım onarım işlerinizi yaptırmak için müracaat edeceğiniz bir merkez değildir, klima tamiri ve montajı gibi teknik destek gereken durumlarda da bizimle görüşerek randevu alabilirsiniz. Ferroli bir kombi markası olup Türkiye’de birçok ilde yaygın olarak satılan ve talep gören bir değere sahiptir.

Teknolojik özellikleri ve farklı modelleri ile birçok insan tarafından güvenilerek tercih edilebilen bir kombi markası olmasının yanı sıra servis hizmetleri sayesinde de aranılan ve tercih edilen bir isim olmayı başarmıştır. Eryaman Ferroli Servisi 448 00 00 müşteri destek hattını devreye sokmuştur.

Bilindiği üzere birçok kaliteli marka var ki servis sorunu nedeni ile tercih edilmemektedir. Türkiye’de satılan yabancı markalardan olmasına rağmen servis ağı ile önemli bir yere sahip olan Ferroli markası bu konuda müşterilerine herhangi bir engel çıkartmadığı gibi verdiği servis hizmetlerinin kalitesi ile de müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi başarmaktadır.

 Eryaman Ferroli Servisi, Ferroli servisinin marka kalitesi ve değerine uygun ve üst seviyelere taşıyacak düzeydeki servis hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya ve kombilerinin tamir ile bakımını gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Başarılı ve uzman kadrosu ile evde  bakım onarım hizmetlerinde sektörün  en iyi imkanlarını sunan Eryaman Ferroli Servisi’nin hizmetlerini satın almak için servis ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Eryaman Ferroli Servisi olarak Ankara ilinin en geniş yerleşim bölgelerinden birisi olan Eryaman Mahallesinde Ferroli kullanıcılarına 24 saat aralıksız bakım, onarım ve yedek parça montaj işlemlerini yapan şehrin en köklü firmasıdır.

Isıtma sistemleri konusunda kaliteli cihazları ile kendisini gösteren Ferroli markası bu anlamda yoğun bir kullanıcı profiline sahiptir. Sıcak su ve ısınma adına kullanılan kombi ve şofbenler yıllık bakımları ile kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

Hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan bu cihazlar geçen zamanla beraber şayet bakımları yapılmaz ise parça arızası ortaya çıkarabilir, tesisatta tıkanma, kirlenme gibi nedenlerle çalışmayı durdurabilir.

Bu sebeple servis olarak cihazlarınızın yıllık bakımlarının aksatılmaması gerektiğinin altını çizmekteyiz. Bu konuda 20 yılı aşkın süredir Ankara sakinlerine hizmet veren Eryaman Ferroli Servisi teknik birimimiz müşterilerine kapsamlı işlem sunmaktadır.

Eryaman Mahallesinde gezici servis araçlarımız ile anında arıza bakım taleplerine cevap vermekteyiz. Eryaman Ferroli Servisi ekiplerimiz eğer onarım yaparsa servis ücreti almamaktadır. Kombi ve şofben ürünlerinizde ekonomik, sonuç odaklı, profesyonel çözüm arıyorsanız uzman kadromuzla yılın 365 günü yanınızdayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!