Eryaman ECA Servisi

Eryaman Eca Servisi, şüphesiz evlerde ve işletmelerde en sık kullanılan cihazlarımız kombi ve şofbenlerimizdir. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve daha pek çok cihazımızın çalışması, gündelik işlerimizi rahat bir şekilde yapabilmemiz için sıcak suyun aralıksız bir şekilde gelmesi gerekir.

Eca markası hem kombilerde hem de şofbenlerde oldukça iyi bir performans sergilemektedir ve bu nedenle de yurdumuzun hemen her şehrinde yıllardır tercih edilmektedir.

Eca markası her ne kadar kaliteli cihazları ile öne çıksa da kullanıcılar olarak gerekli önlemleri almazsanız pek çok problemle karşılaşabilirsiniz.

Biz firma olarak, prensiplerimiz doğrultusunda bütün müşterilerimizi alabilecekleri tedbirler ve tasarruf yolları konusunda bilgilendiriyoruz. Ayrıca zora düştüklerinde ve akıllarına bir soru düştüğünde telefonla destek birimlerimiz ile günün her saati yardımcı oluyoruz.

Kombi ve şofbenlerin çalışma prensipleri aslında gayet basittir. Ancak pek çok kaynaktan aldığı verilerle cihaz çalıştığından bu verilerden bir tanesinde bile bir aksama olsa cihaz çalışmayı durdurmaktadır.

Örneğin gazda bir problem varsa, elektrik ya da su yollarında bir sorun var ise cihazınızdan verim almak imkansız hale gelecektir. Bu sebeple Eryaman Eca Servisi olarak Eryaman sakinlerine cihazlarına mutlaka yıllık bakım yaptırmalarını ısrarla söylemekteyiz.

Kombilerde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi sıcak su sensörü ya da kalorifer sensör arızasıdır. Bu sorun kullanım suyu sensörü arızalandığında, sensör kablolarında kopma veya kısa devre olduğunda, borularda nemlenme olduğunda ortaya çıkan bir problemdir.

Bu sorunun bir diğer adı sıcak su ntc hatasıdır. Bu gibi bir arızada mutlaka uzman bakımı gerekir. Kalorifer sensör arızasında ise kablo ve borularda bir problem ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Bu konuda sizlere Eryaman Eca Servisi teknik personelimiz zaman kaybetmeden yerinde bakım onarım hizmeti sunmaktadır.

Kombiler gibi Eca markasının kullanışlı bir diğer cihazı şofbenlerdir. Şofbenlerde meydana gelen arızalar dahilinde de arıza kodları ile karşılaşacaksınız. Şofbenlerde karşımıza çıkan arıza kodlarından bir tanesi sıcak su çıkış ntc problemidir.

Bunun anlamı şofbende sıcak su çıkış sensöründe, sensöre bağlantılarda, sensör kablolarında bir problem ortaya çıktığıdır. Arızanın tam teşhisi ve doğru yöntemle onarımı için mutlaka Eryaman Eca Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek talebinde bulununuz.

İster kombi olsun ister şofben olsun gün içerisinde bozulduğunda zaman kaybetmeden destek almak önemlidir. Çünkü harcayacağınız her zaman sizin aleyhinize işleyecektir.

Bunun farkında olan firmamız arıza kaydı oluşturduğunuz anda sizleri herhangi bir zaman mağduriyetine uğratmadan ekiplerini yollamaktadır. Hem telefon hem de web sitemizden Eryaman Eca Servisi teknik birimlerimize gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eryaman ECA Servisi, ülkemizde kombi ve şofben üretimi yapan en eski firmalardan biri olan ECA markasının Ankara ilinin şirin ilçelerinden Eryaman bölgesinin köklü servisidir.  ECA firmasının kombi ve klima alanındaki ürünleri, 30 yıldan fazla bir süredir ülkemizde kullanılmaktadır.

Firmanın üretmiş olduğu şofben ve kombiler için servis görevinde bulunan firmamızda, bu markadaki her model ürünün montaj, bakım ve teknik servis hizmetleri sunulmaktadır.

ECA Yoğuşmalı Kombi

Günümüzde kombiler, artık yoğuşmalı olarak üretilmektedir. Bu kombiler, eski tip bacalı kombilerden çok daha güvenlidir. Eski tip kombilerde atık olan gaz, bacadan dışarı atılmaktadır. Fakat yoğuşmalı kombiler, bu atık gazın enerjisini de kullanır. Bu sayede daha az gaz tüketilmiş olur ve ortaya atık gaz çıkmadığından, sağlığı tehdit etmez.

Bu nedenle eski kombilerin değiştirilmesi, elzem bir ihtiyaçtır. Eryaman eca servisi olarak, kombilerin değiştirilmesi, montajı ve proje çizimi gibi konularda uzman teknisyenlerimizle çalışmaktayız.

Binalarda doğal gaz hattından daire içerisine döşenecek olan tesisatın, uzman eller tarafından hazırlanan bir proje ile hazırlanması gerekir. Bu proje, güvenlik için son derece önemlidir. Eryaman ECA servisi olarak teknisyen kadromuzla daire içinde keşifte bulunarak, proje çizimini hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz.

Eryaman Eca Servisi aşırı ısınma su sızıntısı gibi konularda kendi başınıza işlem yapamayacağınız için servis merkezimizle iletişime geçerek ekip çağırmanızı tavsiye etmektedir. Kombileriniz için oda termostatı kullanmak cihazınızı ekonomik kullanmanızı ve yüksek verim alanızı sağlar  Eryaman Eca Kombi servisi bu cihazların en iyi uygulayıcılarındandır.

Basit bir işlem ile kombi cihazınıza montesi gerçekleştirilerek anında kullanmanıza olanak tanınır. Kablolu ve Wi-fi özellikli olan oda termostatları her bütceye uyan modelleri ileservis merkezimizden temin edilebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!