Eryaman Doğsan Servisi

Yılın dört mevsiminde hizmet hazır olan Eryaman Doğsan Servisi isimli işletmemiz, kar, yağmur ve fırtına demeden, bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

Kombiler için çok önemli olan montaj, kombi seçimi ve yirmi dört saat bakım hizmeti, Eryaman doğsan servisielemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bakım hizmetinin başarılı olması için, bu konuda uzman olan ve gerekli teknik eğitimi bitirmiş olan Doğsan personeli kişiler tercih edilmelidir. 

Kombiniz için en iyi bakım hizmetinin gerçekleştirilmesi için, kombi bakım eğitimi almış ve bu eğitimi bitirmiş Eryaman Doğsan Servisi çalışanı gibi elemanlar tercih edilmelidir.

Garantili servis, garantili kurulum ve garantili proje çalışmaları, kombi kategorisinde önemlidir. Havalandırma açma işlemlerinde, cam kesme, duvar delme ve pvc delme gibi işlemler de, uzmanına yaptırılmalıdır.

Doğal gaz enerjisi çok tehlikelidir ve dikkatle takip edilerek , presedürlere uygun kullanılmalıdır. En ufak bir kombi arızası ve gaz kaçağı, ilgili birimlere haber edilmelidir. Doğal gaz patlamaları, tüp patlamaları gibi değildir. Çok ciddi can ve mal kaybına neden olabilir. Klima montajı ve klima seçiminde de, belli kriterler vardır.

Büyük solanlar için büyük salon tipi, küçük odalar için küçük oda tipi klimalar seçilmelidir. Gaz eksilmesi, kompresörü bozacağından, gaz takviyesi ihmal edilmemelidir. Eryaman Doğsan Servisikışlık bakım & cihaz temizliği gibi konularda her zaman desteğiniz olmuştur , önümüzdeki dönemlerde de olmaya devam edecektir.

Eryaman Doğsan Servisi cihaz üzerinde yazan ve arıza oluşumunu haber veren kodları dikkatlice takip etmenizi tavsiye etmektedir. Çalışmasında aksaklık meydana geldiğini ve sorunun kaynağını belirten bu kodların ne anlama geldiğini  kullanım kılavuzlarına bakılarak öğrenebilir hatta burada açıklanan metodları uygulayarak da basit arızalarınızı giderebilirsiniz. 

Eryaman Doğsan Servisi garanti belgelerinizi onaylatmadan ve kullanım öncesi son kontrollerinizi yaptırmadan kombilerinizi kullanmamaınızı tavsiye etmektedir. Güvenlik unsurlarının yerine getirilmesi ile hiç bir kaza yaşamadan çalıştırma ve kullanım sağlanabileceğini asla unutmayınız.