Eryaman Demirdöküm Servisi

Eryaman Demirdöküm Servisi Demirdöküm markasının her türlü cihazına gerekli bakım ve onarım hizmetini sunan başkentin en köklü ve donanımlı servisidir. Demirdöküm markası teknolojinin gelişimi ile birlikte paralel bir şekilde geliştirdiği son model cihazlar ile insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Kombi, şofben, klima, kazan sistemleri ile hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Eryaman Demirdöküm Servisi
Eryaman Demirdöküm Servisi

Kazan Servisi

Demirdöküm markasının yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesi kazanladır. Kazanda terleme olması sık görülebilen bir durumdur. Kalorifer kazanını kalorifer odası içerisine rüzgâr almayacak şekilde konumlandırmak gerekir.

İzolasyon da bu noktada önemlidir. Terleme durumu kazanlarda çok düşük sıcaklık ayarında çalıştırma neticesinde çıkabilir. Demirdöküm kazanınızda terleme durumuna karşı tedbirler Eryaman Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından alınmaktadır.

Klima Servisi

Demirdöküm markasının birbirinden farklı klima çeşitleri hemen her ortama uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Klimadan ses gelmesi ile ilgili pek çok şikâyet alıyoruz.

Klimanızdan çatırdama ya da benzeri sesleri duyuyorsanız bu muhtemelen genleşme ile alakalı bir durumdur. Ancak sesin parça kaynaklı da gelebileceğini göz önünde bulundurarak Eryaman Demirdöküm Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Klimanın koku yaymasına dair de şikâyetler alabiliyoruz. Klimanın koku yapması tamamen bulunduğu ortam ile alakalıdır. Sirkülasyon yapan filtre içerideki halı, mobilya kokusu ya da ağır farklı kokuları içersine çeker ve bunu klimadan soğuk hava ile birlikte geri verir.

Yıllık bakımlar dâhilinde Demirdöküm klimanızdaki koku sorununuzu da ekiplerimiz sizler için çözmektedir. Klimanızda bu ve benzer her tür sorunda Eryaman Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İklimlendirme amacı ile kullanılacak klimalar içerisinde dijital ekran, pratik kullanım ve her zaman tasarruflu verim olan orijinal gaz kullanılan modellere yönelmelisiniz. Tıpkı kombilerde olduğu gibi klima için de montajdan, yedek parça tedarikine kadar garantili servisilkelerinden ödün vermemelisiniz. Eryaman Demirdöküm Servisi ismi ile yapmış olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için biz daima sizlere bir telefon kadar uzak mesafedeyiz.

Şofben Servisi

Demirdöküm markasının sıcak su alma adına en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerde ortaya çıkabilen sorunlardan bir tanesi şofben içerisinde bulunan su kabının delinmiş olması ve dolayısıyla su akıtmasıdır.

Böyle bir durumun nedeni diyafram delinmesi olabilir. Ancak yine de kontrollerin sağlanması gerekir. Demirdöküm marka şofbeninizde su sızdırma gibi bir durum görüyorsanız müdahalede etmeden Eryaman Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizden destek isteyiniz.

Kombi Servisi

Kombiler özellikle soğuk kış günlerinde ısı alma adına yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Kombilerin performansını etkileyen durumlardan birisi kombi gaz kaçağı ya da kombi elektrik kaçağı olmaktadır. Demirdöküm marka kombinize elektrik gelmiyor ise LED panelinde herhangi bir yaz ya da sayı görünmeyecektir.

Ancak elektrik var fakat geri dönüş alamıyorsanız kombi ana kartından kaynaklı bir arıza olabileceği için Eryaman Demirdöküm Servisi teknisyenimiz gerekli bakımları sağlayacak ve bir arıza durumunda gerekli müdahalelerde bulunacaktır. Bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombiler için son yılların revaçta olanı yoğuşmalı özelliği her anlamda daha güvenilir neticeler sunacaktır. Aynı zamanda havalandırmanın getirdiği avantajları ve düzenli bakım yaptırmanın artılarını da bilmelisiniz. Kombi proje ve keşif işlerinizi de kesinlikle bu alanda alanının uzman bir servise yani Eryaman Demirdöküm Servisi ne teslim etmeyi aklınızda bulundurunuz.

Hızlı ve tam zamanında çözüm için adresinize gelen Eryaman Demirdöküm servisi her türlü işlem yaptıracağınız ama sonucunda asla pişman olmayacağınız adrestir.. Montaj, keşif, uygulama, bakım, yedek parça ve diğer konularda sertifika sahibi ve markaya dair firma ile yola çıktığınızı göreceksiniz.

Klima ve kombi kategorisinde en ileri seviyede üretim yapan Demirdöküm, artık müşterilerini her yönden tatmin edecek teknolojik gelişmeleri de beraberinde sunmaktadır. Yüksek enerji tasarrufu ve daha dayanıklı kullanım noktasında tüketicilerini mutlu kılmayı başarmaktadırlar. Eryaman Demirdöküm Servisi olarak biz de markaya layık olacak çalışmalar yapmak için özen göstermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!