Eryaman Buderus Servisi

Eryaman Buderus Servisi müşteri kazanmayı , para kazanmanın önünde tutar. Olumlu dönüşümler yaşamak ve müşteri sayımızı arttırmak için iyi referans şarttır.  

Biz de bu nedenle ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini seçtik. Isıtma sistemleri dendiğinde en büyük markalardan olan Buderus’un tüm kombi ve ısıtma sistemlerine sıfır orijinal yedek parça garantisiyle servis hizmeti veriyoruz.

Eryaman Buderus Servisi
Eryaman Buderus Servisi

Bir servisten beklediğiniz her şeyi 7/24 bulabileceğiniz, müşteriye kaliteli hizmeti hızlı ve ekonomik çözümlerle getiren Eryaman Buderus servisi uzun yıllardan beri sektörün en iyi hizmet sunan servisi olmuştur.

Kombi Servisi

Kombiniz ister konvensiyonel ister yoğuşmalı olsun her türlü bakım ve montaj işlerini işinin ehli personellerimiz sayesinde sorunsuzca halledebilirsiniz. Yoğuşmalı kombiler enerji ve güvenlik açısından daha tercih edilebilecek kombilerdir. Eryaman Buderus Servisi ustalarına kombi bakımınızı senede bir defadan az olmamak kaydıyla düzenli aralıklarla yaptırmış olmanız enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.

 Kombi arıza yaptığında öncelikle kullanma kılavuzundan arıza koduna uygun yapabileceklerinizi yerine getiriniz. Ortamda gaz kokusu oluştuğunda derhal kombiyi kapatıp ortamı havalandırmalısınız. Buna rağmen hala kombinizde düzelme gerçekleşmiyorsa arızayı gidermek üzere Eryaman Buderus Servisi ekiplerinden yardım isteyiniz.

Eryaman Buderus servisi olarak kombi sorunlarınızı çok hızlı bir şekilde çözmeyi ilke edindik. Müşteri temsilcimizle görüşerek en yakın zaman için randevu oluşturup kombi sorunlarına  çözüm getirebilir; güvenli ve tasarruflu ortamlarda Buderus kalitesinin konforunu yaşayabilirsiniz.

Eryaman Buderus Servisi klima bakımı , kombi ve şofben tamiri gibi konularınız için direk ulaşabilceğiniz, donanımlı bir servis merkezidir. 

Kombi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi seçerken ortama uygun , isteklerinizi karşılayabilecek ürünler seçmek oldukca faydalı olacaktır.Tesisat döşeme işini bilen birine vermek en mantıklısıdır. Kombi montajı mutfak ve banyoya yakın olmalıdır. Çünkü uzağa döşerseniz ısınan suyun size ulaşması gecikecek, bu da boşa gaz yakmanıza sebep olacaktır.

Kombi sisteminize tesisat döşenmesi de kaliteli malzeme kullanarak yapılmalı. Dirsek kullanımı minimuma inmelidir. Çok dirsek demek basıncın düşmesi ve suyun verimsiz sirküle edilmesi demektir. Eryaman Buderus Servisi tesisat döşeme konularınız için de yol gösterici olmaktadır. Merkez Servisimizi arayarak lütfen randevu isteyiniz.

Bu tip arıza kodları gödüğünüz taktirde hemen servisimizle yani Eryaman Buderus Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturun. Emniyetiniz için gaz akışını kesin , elektirik beslemesini devre dışı bırakın ve su vananızı kapatın.En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz sizlere yardımcı olarak sorununuzu giderecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!