Eryaman Beko Servisi

Eryaman Beko Servisi

Eryaman Beko Servisi ile siz daha tanışmadınız mı ? Beko, elektrikli ürünler ve ısıtma- soğutma sistemlerinde en çok tercih edilen kaliteli ve dayanıklı ürünleri olan markadır. Beko teknik servis hizmeti, ürünlerin satışı yapıldığı andan itibaren başlamakta ve kesintisiz şekilde devam etmektedir. 

Beyaz eşya üretimi ile dikkat çeken markamız klima , kombi şofben gibi ısıtma ve soğutma ihtiyacımızı karşılayan ürünlerinin üretimi ile de yüksek satış grafiğine ulaşmıştır. Eryaman Beko Servisi adı ile kurulan işletmemiz de satış sonrasında ihtiyaç duyulan servis açığını kapatmak için görev almıştır.

Eryaman Beko servisi, beyaz eşyalar, ankastre ürünler, ısıtma soğutma sistemleri, küçük ev aletleri ve yazar kasalar olmak üzere, her türlü ürünün teknik servis hizmetini, kısa sürede ve kaliteli şekilde yapmaktadır.

İstenilen saatte ulaşılabilen Eryaman Beko servisine, bakım-onarım veya arıza kaydı bırakılabilir. Servis, en kısa sürede kullanıcılara ulaşmakta ve talep edilen hizmetini titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Eryaman Beko servisi, teknik hizmeti almak isteyenler, gerek müşteri hizmetlerini arayarak, gerekse web sitesi üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirler. İstenilen saatte oluşturulan servis talebini en kısa sürede değerlendiren çalışanlar, iletişim bilgilerinden kişiye ulaşmakta ve hızlı bir şekilde sorunun çözümünü sağlamaktadır.

Beyaz eşya, küçük ev aletleri ve ankastre ürünlerin ve hatta televiyon arızasında, gerekse ısıtma-soğutma sistemlerinin arıza, bakım ve onarımında, Eryaman Beko servisi çalışanları, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan çalışma prensibiyle profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Eryaman Beko Servisi televizyon cihazlarınızın arızalarında anında iletişime geçebileceğiniz bir merkezdir. Görüntü kaybı , kanal ayarı , uydu problemleri , ses ile ilgili olumsuzluklar , ekran kırılması gibi aksaklıklar için derhal merkezimizle irtibata geçebilir, yardım isteyebilirsiniz.

Günümüzde her iş yerinde , her evde , cafelerde , restoranlarda hastanelerde ve halka açık alanların neredeyse tamamında kullandığımız televizyon ünitelerimiz tam manası ile hayatımızın odak noktasında bulunmaktadır. 

Eryaman Beko Servisi olmazsa olmazımız olan bu cihazlara etkili ve ekonomik tamirat sunmaktadır. Eryaman başta olmak üzere Ankara bölgesinde hızlı çalışmaları ile dikkat çeken servisimiz bu sebeple sohbet ortamlarında adındansıkca bahsedilir olmuştur.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!