Eryaman Baymak Servisi

Eryaman Baymak Servisi satış sonrası ihtiyaç duyulan servis ihtiyacını değerli Eryaman sakinleri için yıllardan beri sunmaktadır. En titiz çalışma ile Baymak markalı eşyalarınız için onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirmektedir. 

Eryaman Baymak Servisi
Eryaman Baymak Servisi

Kombi hidrofor brulör klima kazan sitemleri ve şofben gibi Baymak üretimi olan cihazlarınızın en etkili ve güvenilir servisi olan Eryaman Baymak müşterilerinin huzuru ve konforu için servis işlerini 25 yıldan fazla bir süredir eksiksiz yerine getirmektedir.

Satın aldığınız ürünlerin sağlıklı kullanımları sağlamak için bakım ve yedek parça değişimi dahil olmak üzere tüm onarım işlemlerini yapmakta olan Eryaman Baymak Servisi sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek ve ürünlerinizi uzun süre ciddi problemler yaşamadan kullanmanız için destek sağlamaktadır.

Eryaman Baymak Servisi olarak verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız bizler ve ekibimiz için çok önemli olmakla birlikte, sizlerin özellikle kış aylarında kullandığınız ısınma ürünlerini tehlikesiz bir şekilde mağdur olmadan kullanabilmeniz de çok ciddiye aldığımız bir konudur. Tüm bu sebeplerden dolayı hizmet sağladığımız sizler için titiz bir servis hizmeti vermekteyiz.

Yeni taşındığınızda veya ürün aldığınızda montaj işlemlerinden, yedek parça değişimlerine kadar her türlü hizmet için servisimiz destek vermekte olup, profesyonel ekibimiz sizlere kısa sürede ürünü tanımalarının avantajı ile hizmet vermektedir.

Tüm Eryman Baymak Servisi çalışanı olan personellerimiz hizmet verdikleri ürünlerin gelişmelerini takip etmekte ve sizlerin zamanını çok fazla almadan sorun tespiti yapabilmektedir.

Yedek parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılmakta ve ürünlerinizin eski verimliliği sağlanmaktadır. Her türlü yaşadığınız ürün sorunlarında bizleri arayabilir ve bilgi alabilir, isterseniz servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Eryaman Baymak Servisi ısıtma & soğutma sistemleri servisi konusunda engin tecrübeleri olan bu deneyimlerini işine yansıtmayı başarabilen bir firmadır. Baymak markasına olan güven konusunda servis organizasyonlarının payı da gö ardı edilmemelidir. Etkili ve iyi bir hizmet , ardından memnuniyeti de getirir.

Bu da müşteri kazanımı konusunda çok büyük bir etkendir. Eryaman Baymak servisi teknolojik ve becerikli çalışmalarını tüm semt sakinlerine ulaştırarak Baymak adını yüceltecek işlere imza atmıştır. Bizden randevu almanız çok kolay; 0312 448 00 00 numaralı hattımız çağrılarınızı karşılamak adına sürekli hazır ttulmakta ve 24 saat size yardımcı olacak şekilde hizmet etmektedir.

Eryaman Baymak Servisi ekibimiz ile Baymak marka tüm cihazların güvence altındadır. 25 yıllık bir tecrübe ile yıllık bakım, onarım ve temizlik işlemleri ile fark yaratmaya devam ediyoruz. İşlemlerimizin hepsi servisimiz garantisi altındadır.

Herhangi bir onarım, montaj yaptıktan sonra bir sene süre ile cihazınız bizim garantimiz altında olmaktadır. Personelimizin tamamı Baymak cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm teknik sorunlarına günün 24 saati yetişerek gerekli desteği sağlamaktayız.

Baymak marka kombi, klima, kazan ve şofbenler oldukça kullanışlı olmakla beraber hemen her ortama uygun olarak üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Ancak bazen beklenmeyen bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor ve bu da müşterilerimizi zor duruma sokabiliyor.

Eryaman sakinleri böyle bir durumda bizlere günün her saati ulaşarak teknik destek talebinde bulunabiliyor. Öyle ki bizlere telefonla ulaşabileceğiniz gibi internet adresimizden online bir şekilde de ulaşıp yardım talebinde bulunabilirsiniz.  Eryaman Baymak Servisi operasyon merkezimiz Eryaman sakinleri mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır.

Kombi Servisi

Kombilerde karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi su eksilmesidir. Kalorifer tesisatında bir kaçak var ise böyle bir durumla karşılaşmaktayız. Kombide kaçak bulmak adına son teknoloji cihazlar kullansak da bazen kaçak o kadar küçük olabiliyor ki sesini saptamak zor olabiliyor.

Böyle durumlarda ise cihazınıza hiçbir suretle zarar vermeyecek olan özel kimyasallar kullanmakta ve kaçağı tespit etmekteyiz. Eryaman Baymak Servisi teknisyenimiz bu konuda gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Klimalar ise kullanım alanlarına farklı çeşit ve seçenekte sunulmaktadır. Hangi tip klimanın alınacağı kullanım alanına göre değişiklik gösterecektir.  Split, tavan, çatı, yer, pencere ve benzeri pek çok klima modeli bulunmaktadır. Klima tercihi yaparken destek almak isterseniz Eryaman Baymak Servisi ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Klimalarda karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi su sızdırma sorunudur. Klimalarda normal şekilde yaz aylarında iç, kış aylarında ise dış üniteden su akabilir. Bunun nedeni klimanın modunun değişmesi ile beraber sıcak modda eriyen buzların suyunun tahliye edilmesidir.

Ancak iç üniteden su akması durumunda durum biraz daha farklı olmaktadır. Tahliye borusunun incelenmesi ve bir çatlak oluşmuş ise onarılması gerekmektedir. Bu konuda Eryaman Baymak Servisi klima teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Şofben Servisi

Baymak markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi de şofbenlerdir. Şofbenler kurulurken topraklama hattının düzgün bir şekilde çekilmesi son derece önemlidir.

Eğer topraklama hattı olması gerektiği gibi çekilmez ise elektrik kaçakları engellenemez bu da hayati tehlikelere kapı açar. Şofbeniniz ile ilgili tüm detaylarla Eryaman Baymak Servisi olarak ilgilenmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!