Eryaman Alarko Servisi

Eryaman Alarko Servisi doğal gazın ilk olarak Ankara ili Batıkent ilçesine gelmesi ve kombi satışlarının başlaması ile birlikte kurulmuş, çeyrek asrı geçkin süre ile de hizmetlerini sunduğu ve iyi ilişkilerini sürekli geliştirdiği bölge halkının gözbebeği olmuş bir işletmedir. Alarko yıllardır ülkemizde tercih edilen ve beğenilerek kullanılan, kombi  klima ve şofben ürünlerinin, konusunda önemli bir markasıdır.

Ankara Kombi Klima Servisi
Eryaman Alarko Servisi

Yıllardır güvenilirliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Alarko,  kombi şofben ve klima satın alma tercihleri sıralamasındaki yerini hiç değiştirmemiştir. Ürün olarak bir birine benzeyen ve birçok ortak noktası bulunan kombi ve klimalar daha iyi randıman alınabilmesi ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmesi için periyodik olarak yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar.

Böylesine uzun ve tarihi bir geçmişe sahip markanın servis hizmetini de aynı Eryaman Alarko Servisi gibi elit merkezlerin karşılaması gerekmektedir.

Eryaman Alarko servisi, bunlardan biridir. Eryaman Ankara’nın en kalabalık nüfusa sahip ilçelerinden sayılabilr. Servis olarak en iyi hizmeti vermek, beklentiler arasındadır. Gerek tamirat gerekse yıllık bakım ihtiyaçlarınızda 7/24 ulaşabileceğiniz 448 00 00 servis telefonlarımızla hizmetinizdeyiz.

Son derece titiz ve disiplinli çalışmamız, uzman ve yeterli sayıdaki donanımlı ekibimizle hizmetinizdeyiz. Adresinize, servis ekibimizi yönlendirmeden yarım saat önce, sizi arayarak varsa arızalı cihaz hakkında bilgi alıp, arızayı en kısa sürede gidermek için hazırlıklı yedek parçası ve aletleriyle gelerek kısa sürede sorun ortadan kaldırılmaktadır. Eryaman Alarko Servisi tarafından yapılan her hizmet ve değiştirilen her yedek parça garanti kapsamı içindedir.

Eryaman Alarko Servisi aslında hiç bir sorunu olmayan ama gözden kaçan ufak tefek detaylar yüzünden servis çağırmak zorunda kaldığınız durumları önlemek için müşterilerine ufak ip uçları vermektedir.

Mesela sistemdeki su basıncınız 1.5 seviyesinden düşükse kombi çalışmaz. Gaz vananız dikkatsizlik veya başka sebepler sonucu kapanabiri bu durumda da çalışma olmaz.

Cihazın fişi de çekik olabilir, yine kombinizin çalışmamasına neden olacak bu durumlar ufak müdahalelerle halledilebilir. Eryaman Alarko Servisi bu detayları gözden geçirdikten sonra eğer başarısız olunursa servis çağırmanızı önermektedir.

 Kombi ve şofben bakımı , klima montajı , hidrofor tamiri kazan sistemleri onarımı gibi işleriniz için Alarko markalı ürünlerinizin uzman servisi Eryaman Alarko Servisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Eryaman Alarko Servisi imkân ve hizmetlerimizden tüm Eryaman sakinleri gece gündüz demeden rahatlıkla faydalanabiliyor. Çünkü müşteri memnuniyeti demek bizim için her şey demektir. 25 yıllık bir deneyim ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda daima ekonomik ve sonuç odaklı işlemler yapmaktayız. Ankara ilimizin Eryaman Mahallesi özellikle son yıllarda kalabalıklaşmış, oldukça gözde bir yaşam alanı haline gelmiştir.

Eryaman Mahallesinde Alarko kombi, şofben, kazan ve klima kullanan kişiler ise yerinde, garantili ve sonuç odaklı bakım onarım işlemleri için firmamızı tercih etmektedir. Yılların verdiği deneyim ile müşterilerimizin ne istediğini biliyor ve ona göre hareket ederek memnuniyeti sağlıyoruz.

Kombi, şofben, klima ve kazanlarda kalitesi ile rüştünü ispat etmiş olan Alarko günlük tüm ihtiyaçların karşılanmasında etkin bir rol oynamaktadır. Isınma, sıcak su ve iklimlendirme işlemleri için tercih edilen bu cihazlar performanslarının yüksek olması ile de tercih edilmektedir. Bu tip cihazlar elektrik, su ve gaz ile çalıştıklarından yıllık bakımlarının ertelenmeden düzenli bir şekilde yapılması önemlidir.

 Yıllık bakımları yapılan bu tip cihazlar yıl içerisinde ani arızaların da önüne geçmek adına önemlidir. Ancak Alarko marka cihazınızda ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda saat fark etmeksizin Eryaman Alarko Servisi operasyon merkezimize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

 Şofbenler her saat rahatlıkla sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlardır. Özellikle yeni teknoloji Alarko şofbenlerde herhangi bir arıza durumunda cihaz bunu LED ekranına arıza kodu olarak düşürmekte ve dolayısıyla kullanıcı da arızanın ne olduğunu anlayarak duruma göre hareket etmektedir.

Şofbenlerde sık rastladığımız arızalardan bir tanesi prosestat açık devre arızasıdır. Bu arıza gaz yolu ile alakalı bir sorundur. Yani ana kart, fan gibi parçaların kontrolden geçmesi gerekecektir.

Eryaman Alarko Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak arızanın kaynağını bulacak ve onarımını gerçekleştirecektir.

Kombilerde ise su sızdırma durumları bizlere gelen arızalar arasında yer almaktadır. Kombiniz su sızdırıyor ise basınçla ilgili bir problem olabilir. Kombiniz su basıncı 1.5 barın üzerindeyse cihazınız bu fazla suyu tahliye etmek isteyecektir.

Dolayısıyla bu da sı sızıntısına neden olacaktır. Bağlantı noktaları ya da doldurma vanasından dolayı bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Eryaman Alarko Servisi teknik personelimiz gerekli kontrolleri sağlayarak kombinizdeki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kazan sistemleri ise zaman içerisinde performans düşüklüğü gösterebiliyor. Kazanlarınızda duman boruları, gaz yolları zaman içerisinde kirlenmiş olabilir. Ayrıca meme seçimi yanlış ise yine böyle bir sorun çıkabilir.

Temizleme işlemleri Eryaman Alarko Servisi uzman kadromuz tarafından yapılmakla beraber eskiyen ve kullanılamayacak düzeydeki parçalar yine teknisyenlerimiz tarafından orijinal Alarko yedek parça ile değiştirilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!