Emek Viessmann Servisi

Emek Viessmann Servisi olarak sizlere yıllardır olduğu gibi yerinde, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet sunmaktayız.

Emek Viessmann Servisi
Emek Viessmann Servisi

Ankara ilimizin en köklü Viessmann servislerinden bir tanesi olmakla beraber sizlere bulunduğunuz yerde anında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar TSE standartlarına uygundur.

Herhangi bir müdahale durumunda bir senelik servis garantisi de vermekteyiz. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmamaları için nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda gece ya da gündüz fark etmeksizin bizlere günün 24 saati ulaşabilmektesiniz.

Emek Mahallesi Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından bir tanesidir. Burada yaşayan ve Viessmann marka kombi, klima, kazan ve şofben kullanan herkes bizlerden dilediği an teknik destek alabilmektedirler.

Ayrıca müşterilerimize telefonla destek ya da online destek gibi yardımlarda da bulunuyoruz.

Viessmann marka cihazlarınızda bir parça değişecek ise bunu orijinal yedek parça ile yapıyor ve kullanıcılara tam kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Emek Viessmann Servisi olarak 25 yıllık bir tecrübe ile Emek sakinlerine hizmet sunmaktayız.

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann markasının en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi kombilerdir. Kombi genleşme tankı kombinizin en önemli parçalarından bir tanesidir.

Genleşme tankı su basıncını dengeleyen en önemli mekanizmadır. Eğer genleşme tankının içerisindeki hava bitecek olursa ya da delik meydana gelmiş ise kombi arızaya geçecektir.

Kombi genleşme tankı arızalanmış ise su basıncı hızlı bir şekilde yükselecektir. Genleşme tankı delinmelerinde su sızdırma durumu sık bir şekilde görülmektedir. Emek Viessmann Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde kombinizin de gerekli tüm parçaları kontrolden geçirilmektedir.

Viessmann Şofben Servisi

Şofbenler de günün 24 saati aralıksız sıcak su temin ettiğimiz cihazlardır. Şofbenler konusunda sıcak su çıkış sensörü, sensör kabloları ya da sensör bağlantıları gibi önemli kısımlardan arızalar alabiliyoruz. 

Şofbende yoğuşma tahliye tıkanması, kademe anahtarı arızası, basınç arızaları, LED ekran ve kart arızaları en sık karşılaştığımız arıza çeşitleridir.

Bu tip arızalarda müşterilerimize hızla yardımcı oluyor ve şofbenlerindeki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Klima Servisi

Sıcak günlerin kurtarıcısı niteliğindeki klimalar hem sıcak hem de soğuk hava veren oldukça kullanışlı cihazlardır.

Klimalar konusunda gürültülü çalışma, koku yayma, iyi ısıtmama ya da soğutmama gibi sorunlarla sık bir şekilde karşılaşıyoruz.

Özellikle bahar aylarına girmeden önce klimanıza mutlaka bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Bu şekilde sıcak yaz günlerinde herhangi bir sorun çıkarmadan çalışacaktır. Viessmann klima bakımı için Emek Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Verdiğimiz kapsamlı hizmetlerden tüm Emek sakinleri günün her saati yararlanabiliyor. Taşıma, montaj ve yedek parça gibi işlemlerde de sizlere yardımcı olmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!