Emek Vaillant Servisi

Emek Vaillant Servisi, ısıtma sistemleri denildiğinde en yaygın kullanılan cihazlar kombi ve şofbenlerdir. Kaliteli bir şekilde üretilen ve insanlara sunulan bu cihazlar sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamaktadır. Ancak her cihazın mutlaka alanında uzman bir servise ihtiyacı vardır.

Kullanıcılar bu servise günün her saatinde rahatlıkla ulaşmalı ve anında hizmet almalıdır. Firma olarak uzmanlık alanımız Vaillant marka kombi ve şofbenlerdir.

Yıllardır Emek Mahallesi sakinlerine bu alanda profesyonel destek sağlamaktayız. Yerinde bakım, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemler uzman ekibimizin ellerinden garantili bir şekilde çıkmaktadır.

Vaillant markası şehrimizde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni Vaillant markasının gerçekten uzun vadede iş gören kombi ve şofbenleridir. Hem hesaplı hem de sorunsuz hizmet veren cihazlar elbette halkımızın önceliğidir. Bu konuda gayet iyi iş çıkardığını bildiğimiz Vaillant kombi ve cihazlar elbette yıllık bakımlara ihtiyaç duyarlar.

Cihazınız ne kadar kaliteli olursa olsun elektronik parça ve aksamları olduğu unutulmamalı ve temizliği kesinlikle ihmal edilmemelidir. Bir servisten beklenen tüm hizmeti kapsamlı bir şekilde Emek Mahallesi sakinlerine vermekteyiz. Emek Vaillant Servisi kalitesi ile günün 24 saati aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının en iyi şekilde karşılandığı cihazlar kombilerdir. Vaillant marka kombiniz her ne kadar bu ihtiyacınızı karşılasa da beklenmeyen arızalar da ortaya çıkabilmektedir. Arıza kodu olarak karşınızda görebileceğiniz problemlerden bir tanesi ısıtma sensöründe sorundur.

Isıtma sensörü arızalı olduğunda sensör borularında nem ya da sensör bağlantı noktalarında bir sorun olduğu anlaşılır. Bu tip bir arıza uzmanlık gerektirdiğinden böyle bir arıza kodu ile karşılaştığınızda Emek Vaillant Servisi teknik birimlerimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Kombinizde karşılaşabileceğiniz arıza tiplerinden bir tanesi de uygunsuz yanma sorunudur. Bu arızanın bir diğer adı atık gaz tahliye problemidir. Böyle bir durumda hava akışında sorun var demektir. Cihaz atık gazı dışarı gönderemiyorsa bu arıza sinyalini görebilirsiniz.

Atık gaz sistemi fan ile sağlandığından fan, prosestat, ana kart gibi kombinizin önemli parçalarının elden geçmesi ve gerekli müdahalede bulunulması gerekecektir. Arıza tespitinin tam anlamı ile yapılabilmesi ve doğru yöntemle onarımının gerçekleşmesi için Emek Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimiz sizleri bekletmeden yardımcı olacaklardır. Vaillant orijinal yedek parça desteği ile kombi ve şofbenlerinizde en ufak sorunlardan en kapsamlı arızalar her türlü sorunda yardımcı olmaktayız. Telefonla ya da web sitemizden online olarak bizimle iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz.