Emek Regal Servisi

Emek Regal servisi; sayesinde evinizdeki ya da iş yerinizdeki Regal markalı ürünlerin bakım, tamir, arıza, temizlik, parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7-24 çalışan profesyonel ekibimize ile çağrı merkezi ve mail yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şofbenler; kombi kullanılmayan evlerde, özellikle de banyoda sıcak su için kullanılan elektronik cihazlardandır. Oldukça kolay bir kullanım sağlayan şofben zamanla bozulabilir ve içindeki parçalar yıpranabilir.

Bu gibi durumlarda Emek Regal servisi ile iletişime geçerek parça değişimi ya da tamir hizmeti alabilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde hepimizin kurtarıcısı olan klimalar aynı kombiler gibi belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Toz ve kiri tutan filtrelerin temizliği klimaların en önemli bakımlarındandır.

Regal klimanızda filtre temizliği yaparak hem daha sağlıklı hem de çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Emek Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızda filtre temizliği ya da filtre değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerimizi uzun süre taze bir şekilde muhafaza edebildiğimiz Regal buzdolapları her evde bulunan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Ancak ne yazık ki zaman zaman buzdolaplarında soğutmama ve içerisinden “çıt çıt” sesi gelmektedir.

Buzdolabınızın bu şekilde ses çıkarıp yiyeceklerinizi soğutmamasının sebebi kompresörün bozulmasıdır. Kompresör tamiri ya da değişimi için Emek Regal servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde buzdolabınızın tamirini sağlayabilirsiniz.

Her ne kadar sıcak su ve deterjan kullanılsa da bazen bulaşıkların lekelerinin çıkmadığını fark ederiz. Bunun en büyük sebebi makine tuzudur. Bu gibi durumlarda Emek Regal servisi ile iletişime geçmeden önce makinenin tuzunu değiştirmek en doğru karar olacaktır.

Emek Regal servisi aynı zamanda bulaşık makinesi tamir ve bakım işlemleri gibi işlemleri de oldukça hesaplı bir şekilde yapmaktadır.

Her evde demirbaş olarak bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuzun arızalanması durumunda Emek Regal servisi ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Emek Regal servisi; elektronik test cihazları kullanarak profesyonel bir şekilde televizyonunuzdaki arızayı bulup, sizler için en hesaplı çözüm yöntemini belirleyecektir.

Emek Regal servisi aynı zamanda orijinal parça stoğu da yapmaktadır. Orijinal parça stoğu sayesinde Regal markalı cihazlarınızda kolaylıkla parça değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi sayesinde çamaşırların zahmetsiz ve hijyenik bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Ancak kullanılan deterjan ve yumuşatıcı hem makinenizin hem de çamaşırlarınızın sağlığı için oldukça önemlidir. Emek Regal servisi ekibine göre makinenizin rezistansının sağlığı için de uygun deterjan kullanımı oldukça önemlidir.

Ancak Emek Regal servisi sayesinde rezistansınızın herhangi bir şekilde çalışmaması durumunda orijinal yedek parça değişimi yaptırabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!