Emek Protherm Servisi

Emek Protherm Servisi

Emek Protherm Servisi işini teknolojik donanım ile yürüten, günümüz çağına çoktan ayak uydurmuş, sistematik çalışmaya azami önem veren ve en önemlisi müşteri dostu bir servis işletmesidir. Protherm servis işletmeleri diğer markaların şubelerinden çok uzata bir anlayışla görev almaktadır.

İlk önceliğimiz müşterilerimizin huzuru ve mutluluğudur. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti her zaman gösterdik ve bundan sonraki dönemlerde de göstermeye devam edeceğiz. Tamir ettiğimiz Kombi ve Şofben cihazlarında net sonuçlar almakla beraber her müdahalemiz garantimiz altındadır. 

Teknik beceri ve bilgi birikimi isteyen Kombi ve şofben tamiri için tüm ekiplerimizi gerektiği şekilde eğitimden geçirdik. Alanında uzmanlaştırdık ve ondan sonra sahaya sürdük. Bunun neticesinde de doğal olarak mükemmele yakın sonuçlar elde ettik.

Özellikle arıza açan ürünlerinize arıza tespiti yaparak teşhis koyan ekiplerimiz size masraf ve yapılacak işler hakkında ön bilgi verir.

Onayınızın alınması neticesinde de hemen onarım için müdahaleye geçilir. Mevsim ne olursa olsun hızlı çalışmak bizim en dikkat ettiğimiz konudur. Özellikle kışın kombi veya şofben olmadan yaşamanın ne kadar olduğunu hepimiz biliriz.

Asla istemeyiz ki müşterilerimiz yani siz değerli Protherm kullanıcıları soğukta kalsın, veya şofbeninden sıcak su alamasın. Bu bilinçle teknisyenlerimiz görevlerini anında yerine getirmek için arı gibi çalışırlar.

Emek Protherm Servisi kombi bakımı şofben onarımı konularında rakipsiz tecrübeye ve kıyaslanamaz bilgi birikimine sahiptir. Teknik olarak tüm konuya hakim olan teknisyen arkadaşlarımız bu sebeple kendilerine güvenmekte ve doğru orantılı olarak da başarılı bir tamirat işlemi gerçekleştirmektedirler.

Emek Protherm servisi nin işlemlerini sizlerde deneyimlemek isterseniz bizi hemen 448 00 00numaralı telefondan arayabilirsiniz. Protherm servis kalitesi anlaşılmaz yaşanır. Müşterilerimizden biri olmanız ve aramıza katılmanız bizi oldukca memnun edecektir. 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!