Emek Kombi Servisi

Emek Kombi Servisi

Emek Kombi Servisi, Ankara’nın güzide mahallelerinden Emek’te kombi sorunu yaşayan herkese gerekli yardımı deneyimli ekibi ile yapıyor. Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi Emek Mahallesinde de bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam eden Emek Kombi Servisi en iyi servis ödüllü bir firmadır. Sonuç odaklı, garantili ve ekonomik servis olarak önce müşteri memnuniyeti demekteyiz.

Kombiler günlük ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz hayatımızın olmazsa olmaz cihazlarındandır. Onların bir günlük aksaması, çalışmaması demek günlük işlerin de aksaması anlamına gelir. Bu sebeple Emek Kombi Servisi olarak kombilerinizin markası ne olursa olsun yıllık bakımlarını yapmaktayız. Bakımı aksatılan cihazlar normal ömürlerinden çok daha kısa bir zaman zarfında kullanım dışı kalabilmektedir.

Çünkü mekanik parçalar düzeli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Ömrünü tamamlayan artık çalışmayan ve hatta cihaza zarar veren parçalar mutlaka orijinali ile değiştirilmelidir. Ankara Emek’te Emek Kombi Servisi olarak kombi konusunda sorun yaşayanlara kalıcı çözüm sunuyoruz. Oluşturduğumuz müşteri kaydı ile sizlerin kombilerinde rutin bakımı bizzat teknisyenlerimiz yapmaktadır. Bu sayede ileride oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı önceden tedbir almış oluyorsunuz.

Kombi arızaları pek çok nedene bağlı olarak kendisini gösterebilir. Gün içerisinde pek çok kombi arıza kaydı alıyoruz. Bunlardan birisi kombinin aniden çalışmayı durdurması hatasıdır. Kombi çalışmayı durdurdu ise birkaç kontrolü kendiniz yapabilirsiniz. Kaynakta bir sorun var mı bakılmalıdır. Bunun için elektrikler ve sigortanın kontrol edilmesi gerekir. Elektrik teması olmadığı takdirde kombiniz hiçbir suretle çalışmayacaktır.

Bildiğiniz üzere elektrikten sonra cihazın ihtiyaç duyduğu ikinci etken gazdır. Gaz vanası kapalı ise yine cihazınız çalışmayacaktır. Gaz vanasını kontrol edebilirsiniz. Kombinizin ayarlarının doğru olduğundan emin olmalısınız. Cihazın ön bölümündeki yaz kış modunun doğru ayarlanıp ayarlanmadığına bakabilirsiniz. Pilot alev almıyorsa yine cihazınız çalışmayacaktır, kontrol edilmelidir.

Cihazınızda gerekli kontrolleri yaptınız ancak sorunu anlamadıysanız hemen Emek Kombi Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçiniz. Ankara için tek numaradan bize ulaşabilmekle beraber GSM ve internet üzerinden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Emek Kombi Servisi Emek sakinlerinin her türlü kombi sorununu çözerken aynı zamanda orijinal yedek parça temini de sağlamaktadır. Ne tür bir kombi kullandığınız önemli değildir.

Çünkü her marka ve model konusunda eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerimiz tüm cihazlara hâkim durumdadır. Bu anlamda cihazınızın markası ne olursa olsun bizi arayabilir ve gerekli desteği talep edebilirsiniz. Emek Kombi Servisi olarak bakım sonrası cihazlarınıza 1 yıllık garanti vermekteyiz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!