Emek Klima Servisi

Emek Klima Servisi

Emek Klima Servisi, Ankara’nın gözde semtlerinden Emek’te klima kullanan herkese tam donanımlı atölyesi ve uzmanları ile destek veriyor. Bunaltıcı sıcak yaz günlerinin kurtarıcılarından olan klimalar düzenli bakım yapıldığı takdirde sene içerisinde hiçbir sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Diğer tüm elektronik cihazlar gibi klimaların da belli başlı bakımlara ihtiyacı vardır.

Kompresör bakımı, filtre temizliği, program kontrolü gibi pek çok detay gözden geçirilmelidir. Bu anlamda Emek Klima Servisi sizlere tam anlamı ile baştan sonra kaliteli destek sağlamaktadır. Klimalar marka ve modellerine göre birbirinden ayrılsa da içerisindeki aksamlar ve parçalar birbirine benzer. Bu sebeple ortaya çıkan arızalar da hemen hemen birbirine yakın sorunlardır. Emek Klima Servisi ekibi olarak klimalarınızda ortaya çıkabilecek her türlü sorunda yanınızdayız.

Sadece arıza da değil, rutin yıllık bakımlarda ve yedek parça temininde de yardımcı olmaktayız. Hangi marka klimayı kullanıyor olursanız olun bizimle irtibata geçebilirsiniz. Teknisyenlerimiz her marka ve model konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı bir ekipten oluşmaktadır. Ayrıca günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Klimalar kurulacak alana göre farklı yapıda tercih edilebilirler. Önemli olan doğru bir klimanın terci h edilmesidir. Servisimiz klima tercihi konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Otel, konferans salonu, mağaza gibi alanlarda daha iyi verim alabilmek adına farklı modellerde klima tercih etmeniz gerekebilir. Emek Klima Servisi telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Sık tercih edilen klimalardan bir tanesi de özellikleri bakımından dikkat çeken dış ünitesiz klimalardır. Bu klimalarda tek ya da iki baca bağlantısı sayesinde kondenzasyon havası dış havaya bakan bir yerden sağlanır. Bu kısım pencere ya da duvar olabilmektedir. Ancak daha yaygın olarak pencerelerde kullanılmaktadır. Camın kesilmesi ve baca ucuna takılacak aparatlar sayesinde cihaz emiş ve egzost uygulamasını sağlar.

Duvara delik açmak sureti ile gerçekleşen işlemler daha çok single ya da unico modellerinde görülür. Cihaz hem kullanışlı hem de estetiktir. Ayrıca küçük olmaları sebebiyle portatif klimalara oranla daha çok sevilmekte ve tercih edilmektedir. Eğer klima alacağınız ortam dış ünitesiz klimaya uygun ise sizlere gayet verimli gelecektir. Emek Klima Servisi olarak cihazın ortama uygun olup olmadığını sizin için test ediyoruz. Böylelikle daha fazla verim alabiliyorsunuz. Klima modelleri ve işlevleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için servisimizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz. Bakım onarım ve yedek parça temininde Emek’te en rahat ulaşabileceğiniz garanti servis hizmetini sunuyoruz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!