Emek İndesit Servisi

Emek indesit servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir ve garantili bir teknik servistir. İndesit markası beyaz eşya cihazlarının piyasada en çok hareket gören markasıdır. Bu vesile ile de cihazlar bazen yoğun çalışmaları neticesinde arıza durumları meydana gelebiliyor.

Emek indesit servisi olarak emek semtinde hizmet sunan, beyaz eşya cihazlarınızın her türlü arıza tamir ve bakım işlemlerini yapan kurumsal bir firmadır. İster küçük ister büyük olsun tüm sorunlarınız için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Hayatımızda yoğun olarak yer tutan indesit marka beyaz eşya cihazlarının hem ömürlerinin hem de verimlilik durumlarının uzun olabilmesi için mutlaka düzenli olarak bakımdan geçirilmelidir. Bu bakımlar yapıldığı zaman cihazlarınızda hiç ummadığınız arızaların ortaya çıkma ihtimali minimuma indirilecektir.

Kurumsallık anlayışı ile hizmet veren firmamız aynı zamanda alanında alınması zor ve gerekli olan TSE belgesi ve ISO9001 belgelerini de almıştır. Gerek kalite konularında gerekse de iş sağlığı ve güvenliği konularına her türlü denetimlerden geçen firmamız her zaman bu süreçleri takdir ve teşekkürle sonuçlandırmıştır.

Bu durumun sonucunda da tüm personellerimiz bu bilinçte ve bu anlamda çalıştığından müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Emek indesit servisi olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Çalışanlarımız da bu konuda sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Mutfaklarımızda yoğun şekilde kullandığımız indesit marka buzdolabı cihazları bazen sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlardan bir tanesi de iç lamba aydınlatmasının yanmamasıdır. Buzdolabı cihazınızda iç aydınlatma lambası yanmıyor ise Emek indesit servisi çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçerek, aydınlatma lambasının orijinal yedek parça ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca indesit marka buzdolabı cihazlarında dondurucu kısmında buz tabakası oluşabilir. Cihazınız nofrost ise muhtemelen kapağı açık kalmıştır. Bu durumda karların eritilerek yeniden kullanılması gerekmektedir.

Fakat kapak düzgü kapanmıyor ve yine aynı şekilde karlanma oluyor ise kapak fitilinin orjinali ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda da Emek indesit servisi ile bağlantıya geçmeniz sorununuzu garantili olarak çözecektir.

Kurutma cihazlarınızda da bazen sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süre durmadan çalışabilir. Bu durumun sebebi ise cihazın hava almayan bir yerde olduğundan olabilir. Bu tip cihazların havadar yerleri konması gerekmektedir. Emek indesit servisi olarak da bu konu tavsiyemizdir.

Emek indesit servisi olarak beyaz eşya cihazlarınızın her türlü bakım, onarım, montaj demontaj ve kurulum ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir. Her geçen gün müşteri portföyünü arttıran firmamız, kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile de bölge halkı tarafından takdir edilmektedir.

Yaptığımız tüm işlerde orijinal yedek parça kullanan servisimiz, kurumsallık kimliğinin verdiği sorumluluk neticesinde asla yan sanayi, çin malı, çıkma gibi parçalar kullanmamaktadır.

Hem orijinal parça kullanmamızın verdiği rahatlık, hem de konusunda uzman çalışanlarının verdiği rahatlık ile yapılan tüm işlerine 1 yıllık garanti vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!