Emek Hotpoint Servisi

Emek Hotpoint servisi emek semtinde Hotpoint marka beyaz eşya cihazı bulunan müşterilerine günün her saati hizmet sunan bit teknik servistir.

Çalışma anında mutlaka iş sağlığı ve güvenliği konularına dikkat eden, bu konularda personeline sürekli olarak eğitim veren kurumsal bir firmadır.

Günün hangi saati olursa olsun arızalanan hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız için Emek Hotpoint servisi ile iletişime geçebilir ve uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Emek Hotpoint servisi olarak müşterilerimizi mağdur etmemek ve daimi olarak müşteri memnuniyeti sağlamak için hiç durmadan çalışmaktayız.

Hotpoint marka beyaz eşyalarınızdan olan buzdolabı ve soğutucuların çok çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin kendi arasında pek çok da farklı özellikleri vardır. Kapasite farkı, kullanım alanı farkı, gösterge paneli farkı gibi. Ancak bazen bu cihazlar kullanıma bağlı olarak arıza çıkarabilirler.

Buzdolaplarının şüphesiz en önemli parçası kompresördür. Kompresör arızalarına buzdolabınız ya hiç soğutmaz ya da az seviyede ve yetersiz soğutur. Ayrıca kompresör arızalarında buzdolabınızdan tuhaf sesler gelir. Cihazınızdan duyulan tuhaf sesler de kompresör arızasına işarettir.

Tüm bu sorunlarınızda mutlaka Emek Hotpoint servisi ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Çünkü servisimiz bu konuda tecrübeli ve yetkili bir servis olup, personelleri bu konuda özel eğitimlidir.

Evlerimizin vazgeçilmez bir diğer beyaz eşya ürünü de çamaşır makineleridir. Bu cihazlarda bazen kullanıma bağlı olarak sorun çıkarabilirler.

Eğer cihazınız yıkama sırasında kendiliğinden duruyor ve tekrar çalışmaya devam ediyor ise muhtemelen elektrik aldığınız prizde sorun meydana gelmiş olabilir. Ayrıca makineye su girişinin yeterli olduğundan da emin olunmalıdır.

Tüm bu sorunlarınız ile Emek Hotpoint servisi ile irtibata geçtiğinizde teknik personellerimiz kontrollerini yaparak sizlere sorunun nereden kaynaklandığını ve çözümü hakkında detay bilgiler verecektir.

Mutfaklarımızın vazgeçilmez ürünleri olan bulaşık makineleri özellikle kalabalık evlerde kurtarıcı görevindedir. Bu tip kalabalık evlerde, işyerlerinde, restaurantlarda veya lokanta gibi kullanılan işyerlerinde arıza yaptığı zaman elimiz ayağımız bağlanabilir.

Bu cihazlar da da bazen su alma problemi yaşanabilir. Bu tip sorunla karşılaşıldığında su girişlerinin kontrol edilmesi, valflerde sorun olup olmadığı kontrol edilmeli giriş hortumunda herhangi bir kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Ancak, bu tip işlemler konusunda uzman Emek Hotpoint servisi tarafından yapılmalıdır. Bir telefon ile bulunduğunuz konuma intikal ederek her türlü sonunuzu hızlı bir şekilde ve yerinde çözerek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Ayrıca yapılan işlemlerde kapıda nakit ödeme, kredi kartı ödemesi, seyyar poz cihazlı ile kredi kartından ödeme gibi kolaylıkları da sağlamaktayız.

Emek Hotpoint servisi sayesinde emek semtindeki müşterilerimiz kaliteli hizmet ile tanışma fırsatı yakalamış ve memnuniyetlerini her platformda dile getirmişlerdir.

Yapılan tüm işlemleriniz hem ekonomik hem de garantili olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin doruk noktasına ulaşmamız da zaten yaptığımız işin arkasında durmamızdan kaynaklanmaktadır.  

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!