Emek Ferroli Servisi

Emek Ferroli Servisi olarak kombi, şofben ve kazan sistemleri konusunda tercihini Ferroli marka cihazlardan yana kullanmış olan tüm Emek sakinlerine gerekli teknik desteği sağlamaktayız.

Emek Ferroli Servisi
Emek Ferroli Servisi

Kombi ve şofbenlerde sıklıkla tercih edilen İtalyan markası Ferroli, düzenli bakımları dahilinde hiçbir sorun çıkartmadan çalışan ürünler üretmektedir.

İnsanların günlük ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayan kombi ve şofbenler hem ısınma hem de sıcak su edinme adına önemlidir. Ancak bazen elektrik bazında bazen ise parça montaj ya da üretimden kaynaklı nedenlerle ortaya bir takım arızalar çıkabilmektedir. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde imdadınıza uzman teknik ekibimiz yetişmektedir.  

Şofben Servisi

Ferroli marka şofbenler günün 24 saati sıcak su elde etme amacıyla yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Oldukça iyi performans sergileyen bu cihazlar hem evlerde hem de işletmelerde kullanılabiliyor.

Şofbenler bir takım nedenlerden dolayı arıza ortaya çıkarabiliyor. Böyle durumlarda bilinçli müdahale ile sorun hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabiliyor.

Şofbenler konsuunda sıklıkla karşımıza çıkan arızalardan bazılarını sıralamak gerekirse; rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin erimesi, rezistans yanması, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarının erimesi, kademe anahtarının yanması gibi durumlardır.

Bu arıza tipleri önemli olup uzman bir ekip tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Emek Ferroli Servisi olarak Ferroli marka cihazlarınızda yaşayacağınız bu ve benzeri sorunlarda sizlere garantili bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Kombi Servisi

Isı ve sıcak su ihtiyacının karşılandığı kombilerde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse marka kombiniz çalışıyor ancak dilediğiniz miktarda ısıtma yapmıyor ise altında yatan sebeplere bakmak gerekir. Öncelikle kombinizin termostat dereceğinin düşük olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Kalorifer dönüş hattı filtresi tıkanmış ise cihazınızdan verimli ısı almanız mümkün olmayacaktır. Petek ve boru hattının bilinçli bir şekilde temizlenmesi gerekecektir. Kombiniz için kapsamlı bakım ve hat temizliği Emek Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız sizlere günün 24 saati aralıksız hizmet vermektedir. Emek Mahallesi sakinleri uzman kadromuzdan herhangi bir vakit sorunu yaşamadan anında yardım alabiliyorlar.

Gezici servis araçlarımız ile Emek Mahallesinde aktif bir şekilde işlemlerimizi yürüttüğümüzden tek bir telefon ile size en yakın Emek Ferroli Servisi gezici aracımızı yönlendiriyoruz.

Donanımlı atölyemizde ayrıca cihazınız için orijinal Ferroli yedek parçalar bulunmaktadır. Eğer cihazınıza bir yedek parça montajı gerekiyor ise bunu orijinal sıfır parçalardan sağlamaktayız.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız ayrıca telefonla destek, online destek gibi hizmetler de sunmaktadır. Kapıda kredi kartı ile ya da nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!