Emek ECA Servisi

Emek Eca Servisi, yıllardır değişen ve bir o kadar gelişen teknolojiye paralel olarak insanların sıcak su alma, ısınma ihtiyacını karşılaması da oldukça pratik hale gelmiştir. Elbette bunu sağlayan cihazlar kombi ve şofbenler olmaktadır. Eca markası ülkemizde kombi ve şofbenler adına oldukça kaliteli cihazlar çıkartmış ve her ev ve işyerinin bu önemli ihtiyacını gidermiştir.

Günlük şofben ve kombi kullanıcılarının genellikle en büyük sorunu hiç beklemedikleri anlarda ortaya çıkan arızalardır. Ancak biz her daim söylediğimiz gibi bu arızaların temel sebebi yıllık bakımların aksatılmasıdır. Bu sebeple yılda iki defa yıllık bakımın hem kombi hem de şofbenler açısından şart olduğunu belirtmek isteriz.

Ankara Emek Mahallesi geniş nüfusu ile dikkat çeken güzide bir mahalledir. Emek Mahallesinde Eca kombi ve şofben kullanıcılarına ise gerek danışmanlık olsun, gerek yerinde bakım ve onarım olsun her türlü hizmeti yıllardır verdik, vermeye de devam ediyoruz.

Önemli olan müşterilerimizin cihazlarından ne denli memnun kaldıklarıdır. Her işlemimizi bu bilinçle çözüm odaklı gerçekleştiriyoruz.

Çünkü netice itibarı ile arıza küçük bile olsa bu sorun cihazın çalışmasını engelliyorsa kullanıcı mağdur kalmış demektir. Emek Eca Servisi olarak hızlı ve bilinçli müdahale ile müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Kombiler herhangi bir arıza çıkardığı takdirde küçük LED ekranlarına bunu arıza kodu olarak yansıtmaktadırlar. Böylelikle ortaya çıkmış arıza konusunda da bir fikriniz olmaktadır. Örnek vermek gerekirse kombinizde arıza kodu olarak görebileceğiniz sorunlardan bir tanesi prosestat arızasıdır.

Genel olarak prosestatın yanı sıra fan ya da ana kartta da sorun gözlemlenebilmektedir. Kullanıcı olarak herhangi yapabileceğiniz bir şey olmadığından Emek Eca Servisi operasyon merkezimizi arayarak profesyonel destek isteyebilirsiniz.

İyonizasyon arızası dediğimiz arıza yine kombilerde karşımıza çıkan ve müşterilerimizin bizlerden destek istediği arızalardan bir tanesidir. Eğer karşınıza bu arıza ile ilgili bir arıza kodu düşmüş ise ilk yapmanız gereken şey cihazınızı R tuşundan resetlemek yani yeniden başlatmak olacaktır.

Ancak bu yeniden başlatmaya rağmen cihazınızda sorun devam ediyor ise elektronik kart ya da gaz armatöründe ciddi bir sorun ortaya çıkmış olabilir.

Vakit kaybetmeden Emek Eca Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek sorun hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz. Emek Mahallesi sakinlerine kusursuz bir hizmet sunmakla beraber günün her saatinde onları bekletmeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Ayrıca ekonomik işlemler sunduğumuzdan müşterilerimizi bu konuda da herhangi bir sıkıntıya sokmuyoruz. Günümüzün en büyük problemlerinden servis bekleme durumunu rafa kaldırdık ve müşterilerimizin beklentilerine Emek Eca Servisi olarak maksimumda cevap verdik, veriyoruz.