Emek Bosch Servisi

Ankara Emekte bulunmakta olan Emek Bosh Servisfirmalarımız siz değerli müşterilerine uzun senelerdir 7 gün 24 saat aralıksız hizmet sağlamaktadır.

Emek Bosh Beyaz Eşya Arızaları

Emek Bosh Servisi firması olarak sizlere buzdolabı ve deepfreeze de sıklıkla karşılaştığınız iki büyük ve önemli sorundan bahsedeceğim;

Buzdolabınız çalıştığı halde soğutmuyor mu işte bunun olası nedenleri ;

Dolaplarınızın kapı fitillerinin eskimiş veya yırtılmış olması maalesef ki ısı kaybına neden olur. Kapı fitilleriniz eskimiş ise en doğru ve yapılması gereken durum kapı fitillerini değiştirmek olacaktır. Böylece buzdolabınız eski soğuk seyrine hemen dönüş sağlayacaktır.

Diğer bir sebep ise bilmeniz gerekir ki buzdolaplarınız içerisinde bulunmakta olan gaz sayesin de ürün soğutma yapıyor. Buzdolabınız da muhtemel oluşmuş gaz kaçağı yüzünden buzdolaplarınız yeterli derecede soğutma işlemi yapmaz. Buzdolabınıza gaz yüklemesi Emek Bosch Servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Deepfreeze kar yapıyorsa bunun sebepleri şunlardır ;

Deepfreeze’nizin üst kapak fitillerinin eskimiş ve yırtılmış olması içeri ısı almasına sebep olur ve bu yüzden bu buzdolabı da karlanmaya yol açar. Üst kapak fitillini değiştirdiğiniz taktir de ürün eski haline dönecektir.

Emek Bosch Klima Arızaları

Özellikle de yaz ayların da hayatımızın vazgeçilmesi imkansız ürünlerinden olan klimalarımızı acaba doğru şekilde kullanıyor muyuz? Bakımını tam zamanın da yaptırıyor muyuz? Kullanım kılavuzunda yazan talimatlara harfiyen uyuyor muyuz?

Sizce de klimalarımızda bu sebeplerden ötürü arızalanmalar sıklıkla görülmüyor mu? Emek Bosch Servisi olarak sizlere klimanızın çalışmama sebeplerini aşagıdaki gibi sıraladık.

 1. Klimanıza elektrik enerjisi gelmiyor olabilir, bu durumda fiş prize takılımı ve ya sigorta ve ana sigortayı hemen kontrol etmeniz gereklidir.
 2. Çalıştırma anahtarında da arıza birtakım aızalar olabilir, anahtarı kontrol edilmeli arıza varsa yenisi ile değiştirilir.
 3. Fan motoru veya kompresör de arızalı olabilir, fan motoru ve kompresörü derhal kontrol edilerek arıza bulunur. Arızalı olan parça değişir.

Bosch Kombi olası Arızaları Şöyledir

Oldukça konforlu olan Bosch kombilerimiz hayatımızı özelikle de kış ayları fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Sıcacık ev sıcacık bir su ve bunu sadece bir tek düğmeye basarak kolayca yapmak oldukça keyiflidir ancak kombilerimizin de ara sıra arızalanma gibi durumları olabiliyor.

Emek Bosch Servisi olarak kombinizin sıcak su gelmemesinin sebeplerini aşağıdaki gibi sıralamaktayız.

 • Su açıldığın da kombi yanıyor fakat su ısınmıyorsa suyu gerektiğinden yüksek seviyede fazla açmış olabilirsiniz.
 • Isınan suyun birazı kalorifer sistemine karışmış olabilir ve bu sorun üç yollu vananın mekanik olarak arızalanmasından kaynaklıdır.
 • Sıcak su hattına başka bir yerden su karışması sebebinden sıcak su yeterli derecede ve tatmin edici şekilde gelmiyor olabilir.
 • Kombinizin sıcak su ile ilgili bir kaç akşamların da bir problem söz konusu olabilir.

Yapmanız gereken en doğru faktör bu gibi durumlarda Emek Bosch Servisi çalışanı teknik servis ekibimizi çağırmanız olacaktır.

Bosch Şofben Olası Arızalarından Birkaçını Şöyle Sıralayabiliriz.

Emek konumunda bulunmakta olan Emek Bosch Servisi firmamız Bosch markalı tüm model şofbenlerinizin her türlü arızası, bakımı ve montajı ve yedek parça temini ile ilgilenmektedir. Bazı yaptığımız hatalar arıza olarak görülebilir. Sizlere bunlar hakkında Emek Bosch firmaları olarak birkaç önemli bilgi vermekteyiz.

Şofbeninizin suyu neden çok iyi ısıtmaz?

 • Şofbene enerji gelmiyor veya açma kapama düğmesi kapalı olabilir.
 • Açma anahtarı arızalı olabilir.
 • Su sivici arızalı olabilir.
 • Sıcak su termostatı arızalı olabilir.
 • Isıtma haznesi arızalı olabilir.
 • Şofben için de enerji akımı taşıyan kablolar kopmuş ya da çıkmış olabilir.