Emek Beko Servisi

Emek Beko servisi sayesinde günün her saati evinizdeki Beko markalı cihazların; bakım, parça değişimi, montaj, temizlik, tamir ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Belediye onayı ve Beko markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Eski tip bacalı kombilerin yerine yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha sağlıklı ve tasarruflu bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda yoğuşmalı kombilerin kullanımında Emek Beko servisi tarafından taktırabileceğiniz oda termostatı ile çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ancak yine de bacalı kombiler tercih edilecekse baca uzunluğunun 3 metreden fazla olmaması ve menfez kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır.

Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Emek Beko servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Emek Beko servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Beko markalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Emek Beko servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayarile  kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Emek Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Emek Beko servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Emek Beko servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir.Emek Beko servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!