Emek Baymak Servisi

Emek Baymak Servisi Ankara ilimizin en gözde yaşam alanlarından birisi olan Emek Mahallesi sakinlerine Baymak marka kombi, klima, şofben ve kazanlarda kapsamlı ve ekonomik teknik destek sağlamaktadır.

Emek Baymak Servisi
Emek Baymak Servisi

25 yıllık bir geçmişi bulunan firmamızda personelimizin tamamı gerekli eğitimleri almıştır. Dilerseniz telefon hattımızdan dilerseniz internet üzerinden online olarak bizlere şikâyetinizi bildirebilir ve hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize her daim kapsamlı hizmet sunmakla beraber bu hizmeti ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.

TSE standartlı hizmet sunan firmamız günün 24 saati ulaşılabilir durumdadır. Bu anlamda da Ankara ilimizdeki diğer teknik servislerden farkını ortaya koymaktadır.

Çünkü Ankara gibi büyük şehirlerde hem servise ulaşmak hem de servisten hızlı bir şekilde hizmet almak son derece önemli olmaktadır.

Donanımlı atölyesi, gezici servis araçları ile ihtiyacınıza en uygun teknik desteği sizlere sağlamaktayız. Kombi, klima, şofben ve kazanlarda yıllık bakımları dilediğiniz zaman yapmakta, gerekli olduğu halde Emek Baymak Servisi olarakorijinal Baymak yedek parça temini ve montajı ile cihazlarınızı yeniden tam performans haline getirmekteyiz.

Şofben Servisi

Şofbenler günün hemen her saati kesintisiz sağladığı sıcak su ile oldukça kullanışlı cihazlardır. Özellikle Baymak markasının pek çok kaliteli çeşidi bulunmaktadır. Ancak bazen şofbenlerden istediğimiz verimi alamayabiliyoruz.

Örneğin ateşleme ile harekete geçen şofbenin ateşleme grubunda bir arıza ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda elektronik kart ve fan gibi parçaları arızalanmış olma ihtimali yüksektir.

Baca dışarıdan gelen bir pislik ile tıkanmış da olabilir. Şayet öyle bir durum varsa temizliği Emek Baymak Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Klima Servisi

Baymak markasının bir diğer kullanışlı cihazı yaz aylarında yoğun bir şekilde tercih edilen klimalardır. Klimalar konusunda bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi klima ısıtmadayken oda sıcaklığı istenen seviyeye ulaşmıyor tarzındadır.

İlk önce fan hızını artırmayı deneyin. Hava akış yönü aşağı doğru ise kumanda ile bunu değiştirin ve yukarı doğru ayarlayın. Fan hızı ile bir sonuç alamadıysanız herhangi bir müdahalede bulunmadan Emek Baymak Servisi operasyon merkezimizi arayarak ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kazan Servisi

Kazanlarda ise istenen ısıya ulaşmama, verimsiz ısı akışı gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. Eğer böyle bir durum ile karşılaşmış iseniz kazan yakıt besleme süresini artırmalısınız. Ortama 1-2 saat sonra yeniden denediğinizde istediğiniz ısıya ulaşmış olacaktır.

Ancak sonuç alamazsanız daha teknik ve detay bir konu olabileceğinden Emek Baymak Servisi teknik birimlerimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Baymak marka her tür cihazınızda yaşayacağınız sorunlarda Emek Baymak Servisi tek numaramızdan bizleri arayabilir, operasyon merkezimizden anında teknisyen talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!