Emek Altus Servisi

Emek Altus servisi emek semtinde bulunan müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca konusunda ve alanında uzman personelleri için her daim teknolojiyi takip ederek, personeline her türlü belge ve bilgiyi vermektedir.

Buzdolabındaaşırı donma problemi yaşanıyorsa, ısıtıcıların bozulma ihtimali yüksektir. Emek Altus servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın onarılmasını ya da değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş televizyon cihazlarının bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Emek Altus servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Altus klimaların kullanımı oldukça basittir. Klima cihazlarında sık yaşanan problemlerden biri de kompresörün aşırı ısınması durumunda klimanın çalışmayı otomatik olarak durdurmasıdır.

Bu gibi sorunlarda Emek Altus servisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının tespit edilip tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Emek Altus servisi aynı zamanda ani su ısıtıcısı olan şofben cihazların tamiratı konusunda da uzman bir kadroya sahiptir. Altus markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için uzman ekibimiz şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için bilinçli bir şekilde müdahale etmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, beyaz eşya cihazlarında da teknik servisimiz ile gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinesinin açma kapama düğmelerinin bozulması da ana karta bağlı olan portlarda yada bağlantıda kırılma olduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda Emek Altus servisi ile hemen iletişime geçerek uzman çalışanlarımızdan bağlantının onarılmasını isteyebilirsiniz.

Değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermekte olan Emek Altus servisi ile çağrı merkeziya da mail adresimiz üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Mutfaktaki en büyük yardımcımız olan bulaşık makineleri konusunda da Emek Altus servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Müşterilerimiz için Altus markalı bulaşık makinelerinde sertifika sahibi ve uzman kadromuz aynı zamanda yedek parça değişimi de sağlamaktadır.

Servisimizde parça değişimleri sırasında tamamıyla orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Parça değişimi durumlarında bulaşık makinesi cihazı iş yerinde ya da evinizde kontrolü sağlanır.

Eğer servisimize gelmesi gerekiyorsa müşteri onayı ile cihaz atölyeye götürülür ve en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Televizyon cihazlarında kumanda ile açılmaması, ya da açıkken kendi kendine kapanması gibi durumlar yaşanabilmektedir.

Ancak bu gibi durumlarda televizyonun arka kısmının bilinçsizce elle açılması yanlış olup, Emek Altus servisi ile iletişime geçerek televizyon cihazınızı elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Emek Altus servisi sayesinde evinizdeki ya da iş yerinizdeki Altus markalı ürünlerin bakım, tamir, arıza, temizlik, parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!