Emek Alarko Servisi

Emek Alarko Servisi alanında uzman teknisyenleri ile Ankara ilimizin tüm ilçe ve mahallerinde olduğu gibi Emek sakinlerinin de Alarko cihazlarına bakım ve onarım hizmeti veriyor. Bildiğiniz gibi Alarko ülkemizde kombi, klima, şofben ve kazan denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan bir tanesidir.

Emek Alarko Servisi
Emek Alarko Servisi

Bu denli yoğun kullanılan bir markanın Ankara gibi büyük bir şehirde tam donanımlı hizmet verecek bir servise ihtiyacı vardır. Bu anlayış ile 25 yıl önce çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyeti ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz.

Alarko markası her ne kadar cihazlarındaki kalite ile bilinse de bazen üretim, montaj ya da parça hataları nedeni ile pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Böyle durumlar için önceden tedbir almak adına yıllık bakımları yaptırabilirsiniz.

Yıllık bakımları yaptırarak hem sene içerisinde olası arızaların önüne geçebilir hem de fazla maliyetten kendinizi kurtarabilirsiniz. Bizler saat fark etmeksizin siz Emek sakinlerinin her türlü teknik destek taleplerine cevap vermekteyiz. Emek Alarko Servisi çağrı merkezimiz günün her saati ulaşılabilir durumdadır.

Emek Alarko Kombi Servisi

Emek Alarko Kombi Servisi, kombinizin yıllık bakımını, onarımını yapmanın yanı sıra petek temizliğiyle de kombinizin daha iyi ısıtmasına destek oluyor.

Kombiler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı için kullanılan oldukça pratik cihazlardır. Ancak bazı durumlarda kombilerden istenen performans alınamayabiliyor. kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir.

Radyatör vanaları açık değilse açılmalıdır. Bununla beraber gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir. Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir.

Tıkanma durumlarında cihazınızdaki performans düşeceği gibi az ısı aldığınız için cihazınızın ayarını daha fazla açacak ve bu durumda daha yüklü fatura ile karşılaşacaksınız.

Emek Alarko Şofben Servisi

Şofbenlerde ise banyodayken sıcak suyun soğumasına ilişkin şikâyet alabiliyoruz. Şofbenler basınç dahilinde su akışını sağlarlar. Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk şeklinde akış sağlamaktadır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden sudaki sıcaklığın değişmesi aslında normaldir.

Şofben suyunuzu yoğun bir şekilde değil de nispeten daha düşük açarsanız sıcaklık yoğunluğu fazla olacaktır. Şofbeniniz ile banyo arasındaki mesafe uzun ise sıcak suyun gitmesi biraz vakit alıyor olabilir. Dilerseniz bu sorundan regülatör sayesinde kurtulabilirsiniz. Emek Alarko Servisi teknik birimimiz sizlere regülatör kullanımı hakkında detaylı bilgiyi verecektir.

Kazan sistemleri özellikle büyük işletmelerde sitelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. konusunda bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kazandan duman çıkması sorunudur.

Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltmayı deneyiniz. İki saatlik bir süre sonrasında cihazınızı tekrar gözlemleyiniz. Sorun devam ediyor ise zaman kaybetmeden Emek Alarko Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!