Elvankent Viessmann Servisi

Elvankent Viessmann Servisi kombi, şofben, kazan ve klima tercihini kalitesi ve uzun ömürlülüğü ile bilinen Viessmann cihazlardan yana yapan tüm Elvankent sakinlerine bakım onarım desteğini garantili bir şekilde vermektedir. Bilindiği gibi ısıtma ve soğutma sistemleri hayatımızda en çok kullandığımız ve bizlere en çok kolaylık sağlayan cihazlardır.

Yıllık bakımları dahilinde bu tip cihazlar oldukça faydalı olmaktadır. Uzun vadede bakımı yapılmayan cihazlar parça arızalanmaları ya da kir bağlamaları nedeni ile ciddi sorunlar ortaya çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda çok daha ciddi masraflarla yüz yüze gelebileceğinizden yıllık bakımları aksatmamanızı öneriyoruz.

Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından bir tanesi de Elvankent olmaktadır. Viessmann markasını tercih etmiş Elvankent sakinleri yıllardır olduğu gibi kombi, şofben, klima ve kazanları konusunda profesyonel teknik destek taleplerini bizlere bildiriyor ve biz de uzman teknisyenlerimiz ile onları karşılaştıkları zor durumdan anında kurtarıyoruz.

Kazan, şofben, kombi ve klimalar pek çok parçaya sahip cihazlardır. Her bir parçanın yıllık bakımlardan gözden geçirilmesi gerekiyorsa onarımı yapılması ya da yeni orijinal parça ile değiştirilmesi gerekir. Elvankent Viessmann Servisi olarak yıllık bakım kapsamında bu hizmeti sizler için kusursuz bir şekilde vermekteyiz.

Isı ihtiyacımızı karşılayan kombiler bazen hiç beklenmedik anlarda arızalanabiliyorlar. Mesela kombiler konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi sıcak su akmaya başladığında kaloriferlerin, yani radyatörlerin aşırı derecede ısınmasıdır.

Musluk ve kalorifer tesisatına giden sıcak su üç yollu vana dediğimiz vana sayesinde ayrılır. Ancak bu vanada bir tıkanıklık ya da arıza olur ise bir yol kapanır ve diğer tarafa aşırı derecede sıcak su yüklemesi meydana gelir. Tıkanıklık ya da arızayı Elvankent Viessmann Servisi uzman teknisyenimiz bilinçli bir müdahale ortadan kaldıracaktır.

Şofbenler konusunda da farklı arızalarla yüzleşebiliyoruz. Arızaların yanı sıra müşterilerimiz bizlere şofbenler hakkında akıllarına takılan soruları sorabiliyorlar. Danışma hizmeti de verdiğimizden müşterilerimizin bir takım akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz. Mesela hermetik kombilerde herhangi bir tehlike söz konusu mu şeklinde sorular alabiliyoruz.

Hermetik dediğimiz şofbenler bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmazlar. Bu sebeple bacalı şofbenlerdeki tehlikeyi oluşturmazlar. Bacalı şofbenler bulunduğu ortamdaki oksijeni kullandığından baca tıkanması dahilinde hayati sonuçlara varan durumlar ortaya çıkarabildiğinden Elvankent Viessmann Servisi olarak hermetik şofben önermekteyiz.

Viessmann markasının bir diğer kullanışlı cihazı kazanlardır. Kazanlarda brülör arızaları ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Brülör arızalanmış ise elektrik gitmiyor olabilir, gaz hattındaki vanalar kapalı olabilir, kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarlar çalıştırma pozisyonunda olmayabilir. Bu gibi detayların hepsi tek tek kontrol edilmelidir. Kazan konusunda yaşayacağınız sorunlarda Elvankent Viessmann Servisi teknik birimimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!