Elvankent Protherm Servisi

Elvankent Protherm Servisi, ısıtma sistemi tercihiniz ne olursa olsun, ister kombi, ister şofben ya da kazan, önemli olan cihazınıza gerektiğinde sizi bekletmeden ve çözüm odaklı işlem yapabilen servisin varlığı olacaktır.

Çünkü günümüzde her ne kadar teknolojik gelişmeler yaşasak da kullanıcılar servislerin geç kalmasından ve yedek parça bulunamamasından şikâyet edebiliyorlar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak müşteri beklentilerine her daim hızlı ve garantili bir şekilde cevap vermekteyiz. Yıllardır Ankara Elvankent sakinlerinin bir telefonu ile Protherm marka cihazların hem yıllık bakımlarını hem arıza onarımını hem de yedek parça montajını Elvankent Protherm Servisi olarak başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Yılda iki defa yapılacak kombi, şofben ve kazan bakımları ile özellikle kış aylarında herhangi bir sorun yaşamamanız mümkündür. Ancak bazen ihmal edilebilen bu bakımlar hem zaman hem de maddi anlamda büyük külfete neden olabiliyor.

Bu sebeple sizin de belirleyeceğiniz bir gün ve saatte Elvankent Protherm Servisi ekiplerimiz bakım hizmetini bulunduğunuz yerde kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Müdahalede bulunduğumuz her işlem bir yıllık servis garantimiz altındadır. Bu anlamda parça takmışsak parçada ortaya çıkabilecek bir sorunda anında yenisi ile değiştirmekte ve servis ücreti de talep etmemekteyiz. Her daim müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan firmamız bu anlamda yıllardır fark yaratmaya devam etmektedir.

Protherm markasının sıcak su elde etme adına merkezi ısıtma sistemi olarak kullanılan kazanları farklı kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. Kazanlarda bir takım sorunlar karşınıza çıkabilir.

Bu gibi sorunlarda hızlı bir şekilde sizlere yardımcı oluyor ve Elvankent Protherm Servisi olarak bilgilendirmesini de ayrıca yapıyoruz.

Örneğin kazanınızda brülör yakıt pompası sesli bir şekilde çalışıyor ise pompanın basıncı yüksek olabilir, kontrolü gerekecektir. Cihazın pompa emme hattından hava giriyor olabilir ya da yakıt pompaya yeterli miktarda ısıtılmış bir şekilde gelmiyor olabilir.

Hepsinin kontrolü gerekmektedir. Bunu da sizler için Elvankent Protherm Servisi profesyonel teknisyenlerimiz anında gerçekleştirecektir.

Kazanlarda karşınıza çıkabilecek bir diğer arıza da brülör motorunun çalışmaması durumudur. Eğer böyle bir arıza kodu almış iseniz motora gerekli üç faz akım gitmiyor olabilir, kontrolü gerekir.

Ayrıca motor yanmış da olabilir. Motor rulmanları yatak sarmış ise yine böyle bir arıza ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu saydığımız tüm sorunlar mutlaka uzmanın görmesi gereken teknik problemlerdir.

Gerekli bakımların yapılması ve arızanın doğru teşhis edilmesi açısından Elvankent Protherm Servisi operasyon merkezimizden mutlaka uzman desteği talep ediniz. Bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Elvankent sakinleri için gezici servis araçlarımız ile hizmete hazır bir şekilde beklemekteyiz.