Elvankent Profilo Servisi

Elvankent Profilo Servisi

Ankara`nın her bir tarafına hızlı,etkili ve kontrollü ulaşım ağı ve hizmet kalitemizi Elvankent semtinde de yaşamanız için tüm Profilo ürünlerinde Elvankent Profilo Servisi personellerimizden arayarak randevu alabilirsiniz. Ekip olarak tüm personelimiz son derece alanında uzman ve hepsinin her türlü teknik sertifikaları tamdır.

Güler yüzlü müşteri memnuniyeti konusunu odak noktamız olarak aldık ve tüm işlerimizi tamirat ve bakımlarımızı bu odak doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Profilo marka beyaz eşya,klima,şofben ve televizyonlarınızın tüm bakım onarım ve arıza sorunlarını Elvankent Profilo Servisi olarak en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Profilo cihazlarınıza uygun orijinal parçalarımız servisimiz tarafından sağlanmakta ve cihazınızın arızalanan parçası tamamen orijinaliyle değiştirilmektedir.

Profilo beyaz eşya cihazlarında yaşayabileceğiniz olası sorunları ve çözüm yollarını konuşalım;

 • Derin dondurucunuz hiç soğutmuyorsa; derin dondurucunun sıcaklık ayarı düşmüş olabilir. Lütfen kontrol edin , düşme varsa yükseltin.Dahası elektrik tesisatınızda sorun olabilir. Şalter düşmüşse düzeltin veya sorun daha çok ciddiyse elektrik uzmanından yardım alabilirsiniz. Bu saydıklarımızdan başka sorun yaşıyorsanız lütfen Elvankent Profilo Servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu isteyin. Gelip arızanızı yerinde tespit edelim ve cihazınızı eski çalışır durumuna getirelim.
 • Derin dondurucunuzdan fokurdama tarzında bir ses geliyor diyorsanız; bu ses tamamen normaldir. Bir arıza durumu söz konusu değildir. Cihazınızın soğutma borularından akan madde bu sese sebebiyet veriyor. Bunun haricinde cihaz normal pozisyonunda durmuyorsa anormal sesler gelebilir. Cihazın bulunduğu konumu düzeltin ve düz bir zeminde çalışmasını sağlayın. Her şeyi yaptınız fakat sorun giderilmesiyse Elvankent Profilo Servisi`nden randevu oluşturarak arıza tespiti ve onarımı yaptırabilirsiniz.
 • Profilo marka klimanız var fakat hiçbir şekilde çalışma emaresi göstermiyorsa; Cihazınız doğru şekilde kurulmamış ve/ veya bağlanmamış olabilir.Soğutma gazı borusunun tıkanmamış ve ezilmemiş olduğunu kontrol ediniz. Dış bölme iç parçadan 1.5 m?den daha yukarıya koyulmamalı veya asılmamalıdır.Elektrik arızası olabilir.
  Lambaların veya diğer parçaların çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.
  Prize güç beslemesi yoktur.
  Prizin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, ör: saç kurutma makinesi kullanarak. Priz çalışmazsa, lütfen bir elektrik teknisyenine başvurunuz.
  Seçili sıcaklık mevcut oda sıcaklığına eşit ya da daha yüksek olabilir.
  Daha düşük bir sıcaklık seçiniz.
  Sigorta atmış veya arızalı olabilir.
  Sigortayı tekrar açınız. Lütfen arızalı sigortaları değiştiriniz.
 • Tüm bu sorunların çözümünü halen bulamadıysanız lütfen Elvankent Profilo Servisi’ni arayarak randevu talebinde bulunun. Sorununuzu yerinde çözelim.
adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!