Elvankent Kombi Servisi

Elvankent Kombi Servisi

Elvankent Kombi Servisi, Ankara Elvankent’te yürüttüğü başarılı bakım ve onarım çalışmaları ile Elvankent sakinlerinin her türlü kombi problemini ortadan kaldırmaktadır. Firmamız Elvankent sakinleri için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Ankara’nın yükselen semtlerinden Elvankent’te kombi  kullanıcılarının daima yanında olan servisimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz. Kombi, kombi konusunda rüştünü ispatlamış olan Elvankent Kombi Servisi ile kombiniz her daim aralıksız bir şekilde çalışır.

Elvankent Kombi Servisi Ankara’daki en köklü servislerden birisidir. Dilediğiniz an bir telefon ile anında kapınıza gelerek garantili hizmet sunar. Elvankent Kombi Servisinin en büyük avantajlarından birisi de rahat ulaşılabilirliğidir. İster telefonla ister internetten online olarak ya da GSM whatsapp hattından ulaşmanız mümkündür. Firmamız İso 9001 belgelidir ve teknisyenlerimizin hepsi donanımlı sertifikalıdır. 

Ankara ilinin tüm bölgelerinde olduğu gibi Elvankent de de benzersiz servis imkânlarını götüren firmamız ile kombileriniz kış aylarında aralıksız sıcak su ve ısı verir. Firmamız teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanmakta bu da bizleri daha hızlı yapmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız ile anında bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

Her mevsim kullandığımız kombiler düzenli bakım yapılmazsa pek çok arızaya neden olabilirler. Kalorifer tesisatında bir su eksilmesi ile karşı karşıya gelmiş iseniz kalorifer tesisatında kaçak olabilme ihtimalini göz önüne almalısınız. Kaçak tespiti kombi sistemlerinde su hacminin çok küçük olması sebebi ile bazen zor olabilmektedir. Son teknolojik cihazlarımızla kaçağı buluyor ve ortadan kaldırıyoruz.

Ancak bazı durumlarda kaçağı tespit etmek zor olduğundan özel kimyasal maddeler kullanıyor ve cihazınıza zarar vermeden kaçağı tespit ediyoruz. Eğer yedek parça gerekirse bunu kombiniz hangi marka ve modelse o marka ve modelin orijinal yedek parçası ile yapıyoruz. Böylelikle cihazınız hiçbir şekilde uyum sorunu yaşamıyor. Elvankent Kombi servisi olarak kombilerde şikayet aldığımız bir başka durum ise kombinin çok sık devreye girmesidir.

Çoğu kullanıcımız buna bir anlam verememektedir. Kombiniz en düşük derecede çalışıyor ise sık bir şekilde devreye girmesi normaldir. Kombinizin ideal ayarlarda çalışması sizin fatura yükünüzü de hafifletecektir. Cihaz ayarlarınızın doğru ve tam bir şekilde yapılması için Elvankent Kombi Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçmenizi öneriyoruz. Telefonla destek ya da online destek gibi kanallardan gerekli bilgilendirmeyi alırsınız. Ankara’nın her ilçe ve semtinde olduğu gibi Elvankent’te de gece gündüz demeden gerekli bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Kombiler hem gaz hem de elektrikle alakalı olduğundan bilinçsiz bir harekette bulunmamanızı öneriyoruz. Şayet bir arıza görüyorsanız öncelikle teknisyenlerimize danışınız. Aksi halde pek çok istenmeyen kötü durumla karşılaşabilirsiniz. Bizimle 24 saat boyunca irtibata geçebilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!