Elvankent Klima Servisi

Elvankent Klima Servisi, klima konusunda dilediğiniz her türlü desteği bulabileceğiniz yılların firmasıdır. Elvankent Klima Servisi işini şansa bırakmaz ve test cihazları ile cihazınızda hiçbir sorun kalmadığından emin olur. Bu anlamda müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Ankara’nın büyüyen değerlerinden Elvankent, geniş nüfusu ile dikkat çekmektedir.

Ev, iş merkezi ve mağazalarla kaplı olan bölgede sayısız klima kullanıcısı bulunmaktadır. Diğer tüm Ankara ilçe ve semtleri gibi Elvankent’te de klima bakım ve onarım Elvankent Klima Servisi teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Klimalar pek çok farklı marka ve model altında alıcıları ile buluşurken bu cihazların montajından bakımına profesyonel ellerden geçmektedir. Tercih edilecek klima montajı yapılacak olan ortama uygun olmalıdır.

Geniş bir alan için farklı, daha küçük ve daha az kişinin ikame ettiği yerler için farklı modeller seçilmektedir. Bu modelleri seçerken uzman bir kişiden yardım almanız lehinize olacaktır. Elvankent Klima Servisi sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Bu anlamda alacağınız klimanın hangi türde olduğundan montaj sonrası bakıma kadar tüm süreçlerde yardımcı olmaktadır.

Sıklıkla tercih edilen klima modellerinden birisi kaset tipi dediğimiz split klimalardır. Bu tip klimaların kullanım alanları daha çok toplantı ofisi, restoran, otel lobisi gibi yoğun insan popülasyonunun olduğu yerlerdir. Mekanda asma tavan var ise idealdir. Bu modeldeki klimalar ile dışa bağlantı yapılır ve temiz hava anında alınabilir. Alınacak hava kasetli klimanın iç ünitesi arkasından dışarıya bağlantılı bir hava kanalı ile olur. Bu kanalda dönüş havası ile karıştırılan hava sisteme gönderilir. İki ve dört yöne üfleme özelliği ile ortamı homojen bir şekilde gayet oranlı havalandırır. Bu klimanın büyük bir kısmı tavana gömülür.

Bu da oldukça estetik bir görüntü sağlar. Bir de gizli tavan tipi klimalar vardır. Bu tip cihazlar tavanda bir boşluğa tümüyle gizlenir. Dağıtıcılar tavana, yere ya da duvara yerleştirilir ve bu sayede sıcak ya da soğuk hava dengeli bir şekilde odaya dağıtılır. Taze hava bağlantısı kapasiteye göre farklı farklı yapılabilir. Konferans ve toplantı salonunda ihtiyaca göre hava bazlı düzenlemeler yapılabilir. Bu da klimanın kullanışlılığını ön plana çıkartan bir etkendir. Elvankent Klima Servisi olarak kaset tipi klima tercih eden müşterilerimizin montaj ve bakım ihtiyaçlarını gerçekleştirmekteyiz. Toplu alanlarda yapılacak olan her türlü geniş ölçekli montaj tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat numaramızı dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.