Elvankent Hotpoint Servisi

Elvankent Hotpoint servisi adı altında elvankent semtinde görev yapan firmamız bakımını ve tamirini yaptığı hiçbir ürünün orjinalliğini bozmadan bu işlemleri yapmaktadır.

Her ürünün ve cihazın belli bir kullanım ömrünün olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dolayısı ile hotpoint marka beyaz eşya ürünlerinin de kullanıma bağlı olarak belli bir kullanım ömrü vardır.

Beyaz eşya cihazlarınızı mutlaka senede bir de olsa bir periyodik bakımdan geçirmek gerekir. Elvankent Hotpoint servisi olarak müşterilerimize kesinlikle bu durum tavsiye edilmektedir. Çünkü bakım durumları sonucunda cihazlarınızın kullanım ömrü uzar, verimliliği artar ve ekonomik kullanım olarak enerji tasarrufu sağlanır.

Elvankent Hotpoint servisi kurulduğu günden bu güne kadar hep müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve çalışmalarını da hep yönde yapmıştır. Gerek iş güvenliği, gerekse de çalışanların eğitimi olsun mutlaka çalışanlarını eğitmekte ve onların bilinçli ve kalifiye personel olmalarına katkıda bulunmaktadır.

Teknik servisimize ulaşıp arızanızı veya talebinizi bildirdikten sonra, gezici servisimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek sorununuza çözüm üretecektir. Tam donanımlı gezici servis aracı ile mümkün olmayacak bir sorun çözümü ortaya çıkarsa da ekstra ücret ödemeden beyaz eşya cihazınız Elvankent Hotpoint servisi olarak adresinizden alınıp atölyeye getirilerek tamirat ve onarım işlemleri tamamlanarak tekrardan adresinize ücretsiz olarak bırakılacaktır.

Böylece cihazınızın kaldığınız yerden kullanımına devam edebileceksiniz. Hem ekonomik anlamda hem de garantili işçilik anlamında her zaman müşterilerini düşünen servis olan Elvankent Hotpoint servisi, bu konuda hiçbir zaman taviz vermemektedir.

Her gün kendisini yenileyen ve teknolojik anlamda geliştiren Elvankent Hotpoint servisi, bünyesinde bulundurduğu son model teknolojik cihazlar ile arızalarınızın tespitini yapmakta ve arızalara müdahale etmektedir.

Yaptığı hizmetler ile Eryaman semtinde kalitesini ve tecrübesini ortaya koyan Elvankent Hotpoint servisi, bölgede her zaman parmakla gösterilen ve taktir edilen bir teknik servis olmuştur.

Çamaşır makinenizin yer değiştirilmesi esnasında mutlaka emniyet çubuklarının takılı olması gerekmektedir. Bu durum kazanın korumaya alınması için gereklidir. Aksi taktirde kazan hasarlanabilir ve yeni kuracağınız yerde çalışmayabilir.

Ayrıca çamaşır makinelerine asla kapasitesinden fazla çamaşır konmamalıdır. Kapasitesinden fazla çamaşır konduğunda makine zorlanacak ve başka arızalar ortaya çıkaracaktır. Elvankent Hotpoint servisi  olarak özellikle çamaşır makinelerinizde kaliteli deterjan ve kaliteli yumuşatıcı kullanmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

Bulaşık makinelerinizde haftada bir de olsa mutlaka arada bir tahliye borusunun temizlenmesi gerekmektedir. Normalde bir beyaz eşya cihazının ömrü 25 senedir. Tabi bu durum kullanım kılavuzunda belirtilen kurallara uyarsanız geçerli olacaktır. Kullanım kılavuzuna uyarak kullandığınız cihazınızı 25 yıldan önce değiştirerek boşuna kendinize masraf çıkarmamanız Elvankent Hotpoint servisi olarak tavsiye edilmektedir.

Elvankent Hotpoint servisi  olarak bütün sorunlarınızda ve taleplerinizde günün her saati yanınızdayız ve konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!