Elvankent ECA Servisi

Elvankent Eca Servisi, günün belki de hemen her saati en çok ihtiyaç duyulan cihazlar kombi ve şofbenlerdir. Farklı model ve kapasitede sunulan bu cihazlar düzenli bakımları dahilinde gayet kullanışlıdır. Eca ise yıllardır Ankara sakinlerinin en çok tercih ettiği markalardan birisi olmuştur.

Kalitesi ve verimliliği ile hem evlerde hem de işletmelerde tercih sebebidir. Sıcak su ihtiyacının karşılanmasının ne denli önemli olduğunu bildiğimizden karşılaşacağınız sorunlarda profesyonel çözüm sağlamak üzere ekibimizle beraber iş başındayız.

Hem mutfak hem de banyoda sıcak su ihtiyacı asla bitmez. Öyle ki bir gün değil bir saat bile sıcak su alamadığınız takdirde eğer evdeyseniz evdeki işleriniz, işyerindeyseniz işletmedeki işleriniz aksayacaktır. Genellikle insanların bu gibi durumlarda bekleme gibi lüksleri de bulunmamaktadır.

Bu anlamda onlara herhangi bir arıza durumunda hızlı ve kalıcı çözüm sunan Elvankent Eca Servisi ekibi gerekecektir. Önemli olan doğru müdahale ile cihazlarınızda kesin sonuç almaktır. Bunun için uzman kadromuz ile sizlere hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden yardımcı oluyoruz.

Kombiler bazen hiç beklenmedik anlarda arızaya düşebilirler. Böyle durumlarda arıza kodu şeklinde cihazlarınıza uyarı gönderirler. Mesela bunlardan bir tanesi de maksimum sıcaklık uyarısıdır. Kombi tesisatındaki su maksimum sıcaklık seviyesine ulaşmış ise bu tür bir arıza kodu alırsınız. İlk olarak kombi altındaki tesisat vanaları ve petek vanalarının kontrol edilmesi gerekecektir.

Vanalar kapalı ise mutlaka açmalısınız. Daha sonra cihazınızın reset düğmesine 2-3 saniye kadar basılı tutun ve cihazınızı yeniden başlattığınıza emin olun.

Ancak Eca kombinizde bir düzelme görmüyor iseniz kalorifer dönüş vanasında pislik birikmiş olabilir, ana eşanjörde bir kireçlenme ya da kalorifer tesisatında bir tıkanıklık olmuş olabilir. Ancak elbette kesin arıza tespiti için Elvankent Eca Servisi teknisyenlerimizin gerekli kontrolleri sağlaması gerekecektir.

Kombiler gibi günün her saati sıcak su sağladığımız şofbenlerde bir takım can sıkıcı sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü Elvankent Eca Servisi uzman kadromuz Eca marka şofbeninizdeki problem ne olursa olsun hızlı bir şekilde tespit ediyor ve sorunu kalıcı olarak sizin için ortadan kaldırıyor.

Sıcak su elde etmek eskiden belki bu kadar kolay değildi. Ancak günümüzde de bu teknolojik cihazların gerekli bakımları asla ertelenmemeli aksi halde sizlere sunulan bu rahatlığı boşa harcamış olacaksınız. Yıllık kombi ve şofben bakımlarınız ile hem enerjiden tasarruf eder hem de cihazınızdan tam performans elde edersiniz. Bu anlamda karşılaştığınız arızaların yanı sıra yıllık bakım talepleriniz için de Elvankent Eca Servisi teknik birimlerimizi arayabilir ve anında yardım alabilirsiniz.

Elvankent Eca Servisi, Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Elvankent sakinlerine Eca marka kombi, klima, şofben gibi ürünlerde günün her saati bakım ve onarım hizmeti sağlayan bir noktadır.

1954 tarihinde Elginkan Topluluğu tarafından kurulan ve bir Türk markası olan Ecaklimakombi ve şofben ürünlerindeki kaliteyle yıllardır var olmuş, çeşitliliği ile hemen herkese uygun, kullanımı kolay ürünler ortaya çıkarmıştır.

Eca ürünlerinizde meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık, çalışmama ya da anormal durumlarda Elvankent Eca Servisi yardımcı olmaktadır. Kombilerde çok gaz harcama, fazla gürültü çıkarma gibi sorunlar ile petek temizliğine varan tüm detaylar için bizleri arayabilir ve 24 saat boyunca bu konularda destek talep edebilirsiniz.

Ankara’da yıllardan beri kombi ve klima konusunda Elvankent sakinlerine hizmet veren Elvankent Eca Servisi olarak biz hizmet politikamız nedeniyle önce insan diyoruz. Alanında uzman eğitimli kadro, kaliteli hizmet, garantili çözüm sunan firmamız bu bağlamda rakiplerinden ayrılmakta ve bir fark yaratmaktadır.

Uzun vadede kullanılan kombiler, gerekli bakımlar yapılmadığı zaman pek çok sorun ortaya çıkarabilirler. Kombide meydana gelebilecek sorunlar arasında kombinin çalıştığı ama ısı vermediği, kombili patlamalı yandığı, sıcak su açıldığında peteklerin çok ısınması, kombinin su akıtması, radyatörlerin üstünün sıcak altının soğuk olması, cihaz yandığı halde sıcak su gelmemesi ve aşırı ses yapması gibi şikâyetler oluşabilmektedir.

Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda kesinlikle kendi başınıza herhangi bir eyleme kalkışmamalısınız. Oldukça tehlikeli olabileceğinden Elvankent Eca Servisi olarak bizleri arayabilir ve anında destek hizmeti isteyebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saati çalıştığımızdan ötürü gece oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta gecenin bu vakti çalışmıyorlardır herhalde diyerek aramazlık etmeyin.

Çünkü bizim amacımız öncelikle insanımıza hizmettir. Kış günlerinde kombinizde oluşabilecek arızalarda ayrıca klimanızda meydana gelmiş olan aksaklıklarda bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

Şu anda yoğuşmalı kombilerde güvenliğin maksimuma çıkmış olduğundan eski baca tipli kombi sistemleri yavaş yavaş kullanımdan kalkmaktadır. Böylelikle insanlar daha güvenli bir şekilde ısınabilmektedir. Ancak klima ve kombileriniz gerekli bakımlar yapılmaz ise zaman içerisinde boğulabilir ve siz ne kadar çok yakarsanız yakın ısınma minimumda olacaktır. Bu durum elbette faturalarınıza olumsuz yansıyacaktır.

Çoğu insan bunun farkında olmayarak neden kombiyi az kullandığı halde çok fatura ödediğini anlamlandıramamaktadır. Bunun nedeni kombi ya da klimanın gerekli periyodik bakımlardan geçirilmemesidir.

 Elvankent sakinlerinin tüm kombiklima ve şofben bakımlarını yıllardır olduğu gibi yapmaya devam eden Elvankent Eca Servisi ile cihazınız ilk aldığınız günkü haline döner, garantisi ile her daim işlevini sürdürür.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!