Elvankent Demirdöküm Servisi

Elvankent Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka tüm cihazlarınıza gereken bakımı özenli bir şekilde yapar, kombi ve şofbenlerinizin arıza yapmaması için tüm tedbirleri alır.

Elvankent Demirdöküm Servisi
Elvankent Demirdöküm Servisi

Ülkemizde şofben ve kombi denildiği zaman akla ilk gelen markalardan birisi hiç şüphesiz Demirdöküm’dür. Birbirinden farklı ve kullanışlı modelleri ile her kesime hitap eden Demirdöküm markası yılların deneyimi ile ihtiyaç sahiplerinin her türlü talebini karşılamaktadır.

Ankara’nın yeni yüzü, gelişen kalabalık popülasyonu ile Elvankent Demirdöküm cihazları konusunda gerekli bakım ve onarım desteğini Elvankent Demirdöküm Servisi ekibinden almaktadır.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız 25 yıllık geçmişinde daima bu prensiple hareket etmiştir, etmeye de devam etmektedir.

İso 9001 belgeli firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile kombi, klima ve şofbenlerinizin bakımını tam teşekküllü bir şekilde yapmaktadır. Üstelik yaptığı bakım sonrasında 1 yıllık garanti de vermektedir.

Kombiklima ve şofbenler günlük ihtiyaçlarımızı en rahat şekilde karşıladığımız cihazlardır. Bu cihazlardan bir tanesi bile bozulsa günlük işlerimiz de aksayacaktır. Sıcak su ve ısınma gibi önemli ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz bu cihazların yokluğu büyük sorun yaratır.

Öyle ki ev ya da işyerinde yaygın kullanılan bu cihazlar sadece bireysel olarak sizi de değil tüm hane insanlarının işlerini aksatacağından zaman kaybetmeden gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir.

Kombiklima ve şofbenlerde bize sıklıkla gelen ve onarımını hızla gerçekleştirdiğimiz bir takım şikâyetler vardır.

Kombi Servisi

Bunlardan bir tanesi kombinin aşırı ısınması sorunudur. Kombinin aşırı ısınması genel olarak radyatörle alakalı bir durumdur. Sıcak su açıldığında radyatörlerde yoğun bir ısı söz konusu olursa üç yollu vanada problem var demektir.

Üç yollu vanadaki mil sıkışmışsa musluğa gitmesi gereken sıcak su kalorifer hattına gidiyor ve bu da aşırı ısınmaya neden oluyor demektir. Kombinizde aşırı ısınma sorunu ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden Ankara Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizden destek isteyiniz.

Kombiler ile ilgili günlük olarak bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Mesela kombi basıncı düşmesi bunlardan bir tanesidir. Kombideki su basıncının düşmesinin pek çok nedeni olabilir.

Önemli olan bunun kaynağını bularak hızlı bir şekilde onarmaktır. Kombide denge kabının havasının bitmesi sonucu basıncında dalgalanmalar olur. Sürekli su eksiltme durumu görülen kombide kaçak vardır.

Kombi suyu eksilmesi dediğimiz bu durum görülüyorsa kalorifer tesisatında kaçak var demektir. Tesisattaki kaçağı bulmak için son teknolojik cihazlar kullanmaktayız.

Ancak kaçak gözle görülemeyecek kadar küçük ise cihazınıza zarar vermeyen ve kaçağı hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olan kimyasallar kullanmakta ve sorunu Elvankent Demirdöküm Servisi garantisi ile çözmekteyiz.

Kazan Servisi

Kombiler gibi kazanlarda da bir takım arıza ya da aksaklıklarla karşılaşabiliyoruz. Cihaza gaz gelmiyorsa cihazın çalışmaması normaldir. Gaz bağlantıları kontrol edilmelidir. Gaz vanasında bir problem yok ise çakmak kısmı arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Eğer sorun buradan da kaynaklanmıyor ise gaz memesi tıkanmış olabilir, kulak memesi değiştirilerek bu sorun çözülebilir. Gerekli bakımlar Elvankent Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacak ve doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirilecektir.

Klima Servisi

Klimalarda ise karşılaştığımız bir durum klima ana kartının yanması ile beraber klimanın çalışmamasıdır. Klima ana kartı genellikle klimaya gereğinden fazla voltaj verildiğinde ya da gereğinden düşük voltajla karşılaştığında ortaya çıkan bir sorundur.

Klima çalışması için gerekli bir voltaj akıma ihtiyaç duyar. Bu akım yeterli miktarda verilmezse cihaz gereli enerjiyi bulamadığı gibi kendisine gelen yarım enerji de içerisindeki karta zarar vermektedir.

Ayrıca elektrik kesilmelerinden sonra aniden gelen elektrikle beraber klimaya fazla voltaj yüklenmesi de olabiliyor. Bu da klima içerisinde karta zarar veriyor. Ana kart yanmalarında Ankara Demirdöküm Servisi sizlere orijinal yedek parça temini sağlayarak sorunu ortadan kaldırıyor.

Elvankent Demirdöküm Servisi yılların deneyimli ekibi ile sizlere Demirdöküm cihazlarda kaliteli ve garantili hizmet sunmaya devam ediyor. Kombi, şofben, klima ve kazanları ile fark yaratan markalardan birisi olan Demirdöküm, cihazları ile hemen her eve ya da işletmeye girmektedir.

Ankara ilimizde Demirdöküm cihazlarla ilgili sorun yaşayan tüm kullanıcılara 25 yıldır olduğu gibi yerinde hızlı ve çözüm odaklı işlem sunmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri beklenti ve isteklerini daima ön planda tutan firmamız bu anlamda kapsamlı bakım onarım işlemleri uygulamaktadır.

Bilindiği gibi kombi, şofben ve klima gibi cihazlar ister ev olsun ister işletmelerde olsun yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanıma bağlı olarak cihazlarda beklenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda hızlı hareket ederek zamandan tasarruf edilmeli ve arıza kusursuz bir şekilde ortadan kaldırılmalıdır.

Nüfus yoğunluğu fazla olan yaşam alanlarından Elvankent ve çevresinde Demirdöküm cihazlara dair her türlü bakım ve onarım işlemi Elvankent Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şofben Servisi

Sıcak su elde etmemize yarayan bir diğer cihaz şofbenlerdir. Şofben kurulacak alanda ise bir takım önlemlerin alınması gerekir. Öncelikle uygun kalınlıkta tesisat çekilmelidir. Şofben topraklama hattı doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Kaçak akım rölesi kullanılmalı ve sigorta uygun amperajda olmalıdır. Tüm bu ön kontroller ve kurulum alanında uzman Elvankent Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!