Elvankent Buderus Servisi

Elvankent Buderus Servisi, ısıtma sistemleri konusunda uzman kadromuz ile sizlerin aradığı dakik, hesaplı ve kaliteli hizmet veren firmadır. Günümüzde ısıtma sistemleri büyük bir ihtiyaç halini almıştır.

Elvankent Buderus Servisi
Elvankent Buderus Servisi

Gelişen teknoloji ile kullanımı kolaylaşan, kapasitesi artan cihazlar bu anlamda yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Buderus ise kombi, şofben ve kazan konusunda en iddialı markalardan birisi olarak öne çıkıyor.

Sıcak su ihtiyacı hem evlerde hem de işyerlerinde kesintisiz bir şekilde kendisini gösteriyor. Bu nedenle cihazlarda ortaya çıkabilecek en ufak arıza durumunda bile cihazlardan verim alamama gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

Özellikle parçalardan kaynaklı, elektrik gaz ve su kaynaklı pek beklenmedik arıza kendisini belli edebiliyor.

Buderus markası ısıtma sistemleri konusunda her ne kadar kaliteli olsa da bir takım beklenmeyen sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarda Elvankent sakinlerine hızla ulaşmak adına Elvankent Buderus Servisi gezici servis araçlarımızla nöbetçi teknik servis sistemi ile çalışmaktayız. Yani saat gecenin 12’sini geçti şimdi nerde teknik servis buluruz diye düşünmenize gerek yok.

Çünkü ekibimiz Elvankent sakinleri için günün her saati dakik ve hazır bir şekilde beklemektedir. Ayrıca donanımlı atölyemizde Buderus marka tüm ısıtma sistem cihazlarının yedek parçaları bulunmaktadır.

Arıza ne olursa olsun Elvankent Buderus Servisi olarak yerinde doğru tespit ve doğru yöntem onarım ile kapsamlı bir bakım sunuyoruz.

Kombi Servisi

Kombiler pek çok arızada kullanıcıyı uyarmak için panele arıza kodu gönderir. Bu arıza kodları ile ne gibi bir sorun olduğu da anlaşılır. Eğer kombiniz patlamalı yanıyor ise çakmağın geç çakmasından veya gazın geç gelmesinden kaynaklı bir sorun var demektir.

Çakmağın geç çakması, ortama dolan gazın birikmesi ile aniden harlayabilir. Eğer yıllık bakım yapılmadıysa bu sorun karşınıza çıkabilmektedir. Elvankent Buderus Servisi teknik kadromuz yıllık bakımlar dahilinde çakmak ve gaz ayarlarını da sizler için yapmaktadır.

Buderus marka kombinizde ortaya çıkabilecek bir başka durum ise sıcak su akmaya başladığında radyatör yani kaloriferlerin aşırı derecede ısınmasıdır. Bunun iki temel sebebi olmaktadır.

Birincisi kalorifer dönüş hattı zaman içerisinde tıkanmıştır ve temizlik yapılmamış ise bu tıkanmadan dolayı böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Yıllık bakımlar çerçevesinde Elvankent Buderus Servisi personelimiz kalorifer dönüş hattı temizliğini de sizler için yapmaktadır.

Bir diğer kaynak ise üç yollu vana dediğimiz kombiniz için oldukça önemli parçanın yön değiştirmesidir. Eğer sıcak suyu açtığınızda üç yollu vana içerisindeki mil hareket etmiyor ve musluğa göndermesi gereken sıcak suyu kalorifer hattına gönderiyor ise kalorifer aşırı ısınma gösterebilir.

Böyle bir durumda gerekli bakımları yapması için Elvankent Buderus Servisi operasyon merkezimizden teknik destek talep edebilirsiniz.