Elvankent Bosch Servisi

Ankara Elvankentte bulunmakta olan Elvankent Bosch Servisi firmalarımız Bosch markalı beyaz eşya, klima, kombi ve şofben tamirlerini güvenilir ve en kaliteli şekilde yapmaktadır.

 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız da bulunmakta olan teknik ekiplerimizde ki ustalarımızın gerekli olan ve edinilmesi gereken tüm sertifikaya sahiptirler.

Müşteri memnuniyetine önem vermekte olanElvankentBosh Servisi firmamıza ulaşarak sormak istediğiniz tüm soruları rahatlıkla sorabilir, Bosch markalı cihazınızda ki sorunlarını anlatabilir dilerseniz de firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Elvankent Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Elvankent Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize buzdolabınızı temizlerken dikkat edilmesi gereken püf noktaları sıralamaktayız.

  1. Buzdolabı temizliği yapılırken kesinlikle gaz, benzin ve benzeri ürünler kullanmayınız.
  2. Buzdolabınızı temizlemeden öncelikle fişini çekmenizi tavsiye ederiz.
  3. Buzdolaplarınızı ılık su ile bez yardımı ile siliniz ve kuru olan havlu ile kurulanıyız.
  4. Lamba ve diğer elektrikli kısımlara su girmemesine muhakkak dikkat ediniz.
  5. Aşındırıcı aletler sabun, deterjan ev temizleme maddelerini kullanmayınız.

Bunlara mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Dikkat etmediğiniz sürece Bosch buzdolaplarınızarızalanabilir.

Elvankent BoschK lima Arızaları

Günümüz de hem evlerimiz de hem de iş ve alışveriş yerlerimizde bulunduğu ortama ısı ve soğukluk yayan klima ünitelerimiz hayatımız için vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. Elvankent Bosch Servisi olarak şunu rahatlıkla belirtebiliriz ki daha çok sıklıkla yaz aylarında tercih etmekte ve kullanmakta olduğumuz klimalarımızın zamanında bakımını yaptırırsak ve kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyup talimatları uygularsak uzun senelerce hiç bir sorun yaşamadan kullanabiliriz bir aksilik çıkmadığı sürece.

 Örneğin klimanın içerisin de yer almakta olan sigortanın atması ya da kapalı olması sorunuyla karşılaşırsanız klimanın gaz veren vanası kapanmış olabilir klimanız böyle bir durum da iken çalıştırırsanız ikaz verir uyarı yerinde kırmızı ışık yanıp söner.

Klimanızın timer lambası yanıp sönüyorsa bunu sebebi serpantin sansörlerinde anormallik vardır. Bu arıza da maalesef ki servis müdahalesi gerekir.

Bosch markalı klimanızın Run ve timer lambalarından her ikisi de aynı anda yanıp sönüyorsa dış ünitedeki anormallik kompersör arızası olabilir, kapasitör arızası olabilir ve soğutan yetersiz gaz eksik olabilir. Bu sorunla karşılaştığınızda mutlaka Elvankent Bosch Servisi bünyesinden teknik servis çağırmanız gerekir.

Klimanızın bakımı, onarımı ve ya da sormak istediğiniz sorularınız olursa Elvankentte bulunmakta olan Elvankent Bosch Servisfirmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Elvankent Bosch Kombi Arızaları

Kombiniz de karşılaşabileceğiniz en büyük sorunlardan birisi kombinizin patlamalı yanmasının sebeplerinden bahsetmekteyiz.

Eğer sizlerin de kombisi patlamalı yanıyorsa;

Bosch kombileriniz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanıyorsa içerisin de gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetti bir yanma olacağından gaz ve akmak ayarlarının kontrolleri gerekmektedir.

Bosch kombilerinize yıllık periyodik bakımı yapılması gereklidir.

Çok büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer Elvankent Bosch Servisifirmamızla iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Elvankent Bosch Şofben Arızaları

Elvankent de bulunmakta olan Elvankent Bosch Servisi şofbenlerinizin tüm sorunlarıyla ilgilenmektedir.

Şofbenlerinizin bakımını tamirini, elektrik tesisatı ile şofbenlerinizin baca temizliği, elektrikli ve doğalgazlı şofbenlerinizin su tesisatının bakım & tamirlerini gerektiği gibi en doğru şekilde yapmaktayız.

7/24 hizmet veren Elvankent Bosch Servisi ile hemen iletişime geçebilirsininiz.